دولت ترامپ ادعای فاکس نیوز درباره سفر قاسم سلیمانی به روسیه را تأیید نکرد دولت آمریکا ادعاهای فاکس‌نیوز درباره سفر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایتخت روسیه را تأیید نکرد.
رئیس شورای روابط خارجی آمریکا: جنگ یمن ممکن است به ویتنامی برای عربستان تبدیل شود رئیس شورای روابط خارجی آمریکا گفت احتمال تبدیل جنگ یمن به ویتنام عربستان وجود دارد.
در مصاحبه با رسانه انگلیسی مطرح شد ترامپ: برجام یکی از احمقانه‌ترین توافقات است دونالد ترامپ در گفت‌وگو با روزنامه «تایمز» انگلیس، توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ را یکی از احمقانه‌ترین توافقاتی خواند که تاکنون شاهد آن بوده است.
واکنش پکن به اظهارات جنجالی ترامپ/ سیاست «چین واحد» قابل مذاکره نیست پکن در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ تاکید کرد که سیاست «چین واحد» به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست.
تظاهرات معترضان صهیونیست علیه نتانیاهو معترضان صهیونیست در اعتراض به فساد نخست وزیر و کابینه رژیم صهیونیستی در تل‌آویو تظاهرات کردند.
اوباما وضعیت اضطراری در مورد ایران را یک سال دیگر تمدید کرد رئیس‌جمهور آمریکا «فرمان اجرایی برقراری وضعیت اضطراری ملی در مورد ایران» را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.
۱۴کشته و زخمی در انفجار کفرسوسه دمشق وقوع یک انفجار تروریستی در منطقه 'کفرسوسه' دمشق پایتخت سوریه، به کشته شدن هشت تن و زخمی شدند شش نفر دیگر انجامید.
عطوان: نهاد حاکم در آمریکا جنگ خود را علیه ترامپ آغاز کرده است/ آیا رئیس جمهور جدید به سرنوشت کندی یا نیکسون دچار می‌شود؟ سردبیر روزنامه رأی الیوم نوشت نهاد حاکم در آمریکا جنگِ خود را علیه رئیس جمهور منتخب «ناخلف» این کشور آغاز کرده است.
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: ترامپ برای ما یک رئیس‌جمهور غیرمتعارف است/ پوتین منافع ما را از بین می‌برد رایان با تاکید بر اینکه به نظر می رسد توئیت کردن های ترامپ ادامه خواهد یافت، تصریح کرد: «باید بگویم که ما یک رئیس جمهور غیرمتعارف خواهیم داشت».
کشف اسناد جدید فساد نتانیاهو و همسرش شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی از کشف اسناد جدیدی درباره فساد مالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم و همسرش خبر داد.
اوباما اشک معاون اولش را درآورد! باراک اوباما در مراسمی برای تکریم معاونش به او نشان "آزادی" ریاست جمهوری اعطا کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها