سفیر سابق ایران در افغانستان در گفتگو با عصرهامون سکوت مدعیان حقوق بشر در خصوص نسل کشی مردم میرزااولنگ قابل پیش بینی بود/ ریشه این حوادث تروریستی به خارج افغانستان برمی گردد سفیر سابق ایران در افغانستان سکوت مجامع بین المللی در خصوص نسل کشی شیعیان میرزااولنگ را ننگین دانست و گفت: ریشه این حوادث تروریستی را باید در خارج از افغانستان جستجو کرد.
آمریکا از وقوع درگیری‌های سخت در عراق در روزهای آینده خبر داد فرمانده نیروهای آمریکایی مستقر در عراق از وقوع درگیری‌های بسیار سخت بین نیروهای عراقی و داعش در روزهای آینده خبر داد.
منابع خبری خبر دادند «تدمر» آزاد شد/ نیروهای سوری منطه را پاکسازی کردند منابع خبری از جمله شبکه المیادین اعلام کردند که ارتش سوریه امروز پنجشنبه موفق شده شهر تاریخی تدمر را از داعش پس بگیرد.
ترامپ در اولین سخنرانی کنگره آمریکا: تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کردم/ ۴۳ میلیون آمریکایی در فقر زندگی می‌کنند رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی در کنگره آمریکا گفت: تحریم‌های جدیدی علیه افراد و موسسات حامی برنامه موشک‌های بالیستیک ایران وضع کرده‌ و بار دیگر بر اتحاد ناگسستنی‌ آمریکا با اسرائیل تأکید کرده‌ام.
فاصله یک کیلومتری نیروهای عراقی با استانداری موصل نیروهای عراقی با پیشروی در بخش غربی موصل در یک کیلومتری ساختمان استانداری موصل قرار گرفتند.
کاروان پادشاه عربستان با ۴۵۰ تُن بار به اندونزی می‌رود! محموله سنگین حاکم عربستان در سفر به اندونزی، مورد توجه رسانه‌های منطقه و جهان قرار گرفته است.
ترامپ: پشت پرده اعتراضات علیه دولت من اوباماست رئیس جمهور آمریکا در یک مصاحبه گفته که این رئیس جمهور سابق آمریکا است که در پشت سر اعتراضات علیه او و دولتش در این کشور قرار دارد.
جنگنده‌های اسرائیل به مرکز نوار غزه حمله کردند جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منطقه النصیرات در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.
محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم بار دیگر به تعویق افتاد دولت بحرین که قصد داشت امروز آخرین جلسه محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور را برگزار نماید، بار دیگر جلسه محاکمه وی را به تعویق انداخت.
ادامه جدال ترامپ با رسانه‌ها/ رئیس جمهور آمریکا ضیافت شام با خبرنگاران را تحریم کرد رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه اعلام کرد در ضیافت شام «انجمن خبرنگاران کاخ سفید» شرکت نخواهد کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها