میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
تشکر ترامپ از مشاورش/ ممنونم که سیستم قضایی آمریکا را بی‌اعتبار نشان دادی! رئیس جمهور آمریکا از مشاور خود که با شرکت در یک برنامه تلویزیونی سیستم قضائی آمریکا را به «سوء استفاده قضائی از قدرت» متهم کرده بود، تشکر کرد.
سید حسن نصرالله: حزب‌الله از آتش‌بس در سوریه حمایت می‌کند/ترکیه از حمایت داعش پشیمان شده است از برجسته‌ترین نکات اعلام شده در سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان، اعلام حمایت این جنبش از آتش‌بس سوریه، پیشمانی ترکیه از حمایت داعش و نشان دادن چهره واقعی آمریکا توسط رئیس‌جمهور جدید این کشور بود.
مشاور ترامپ خبر داد بررسی تمام گزینه‌ها در کاخ سفید برای اجرای ممنوعیت مهاجرتی جدید مشاور سیاسی رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: حال که دستور اجرایی ترامپ در دادگاه فدرال متوقف شده، کاخ سفید در حال بررسی تمام گزینه‌ها برای اجرای ممنوعیت مهاجرتی جدید است.
نشست «مهم» داعش در الانبار بمباران شد/ خبری درباره مجروحیت احتمالی البغدادی فرمانده عملیات مشترک عراق اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور یک نشست مهم داعش در شهر قائم استان الانبار را بمباران کرد. تاکنون مجروحیت سرکرده ارشد این گروه تروریستی تایید نشده است.
ادامه تظاهرات در بحرین علیه آل خلیفه در حالی که فردا ششمین سالروز انقلاب ۱۴ فوریه بحرین است، مردم این کشور در نقاط مختلف تظاهرات‌هایی برگزار کرده و اقدامات دولت در سرکوب معترضان را محکوم کردند.
سید حسن نصرالله: همین کافی است که ترامپ می‌گوید که اوباما و کلینتون داعش را ایجاد کردند/ حزب الله از آشتی‌ در سوریه و سازش‌های داخلی حمایت می‌کند دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: این موضع قطعی ایران نیز است که دست به تلاش‌های بسیاری برای آتش بس و دست یابی به راه حل سیاسی در سوریه زد و ما تاکید می‌کنیم که حزب الله از آشتی‌ها در سوریه و سازش‌های داخلی حمایت می‌کند.
دستگیری ۳۷ نفر در تظاهرات‌ علیه خشونت‌های پلیس فرانسه +تصاویر منابع پلیس فرانسه از بازداشت ۳۷ نفر در جریان تظاهرات‌های عصر شنبه در اعتراض به خشونت‌های پلیسی این کشور خبر دادند.
تقدیر سیا از جاسوسی های ولیعهد عربستان! شاهزاده محمد بن نایف ولیعهد، معاون نخست وزیر و وزیر کشور عربستان سعودی ظاهرا به پاس آنچه که حضور اطلاعاتی اش در مبارزه با تروریسم اعلام شده ، از سوی سرویس اطلاعاتی مرکزی آمریکا "C I A" مورد تقدیر قرارگرفت.
داعش مسئولیت انفجارهای روز گذشته عراق را بر عهده گرفت منابع پزشکی و امنیتی عراق از کشته شدن ۱۰ تن و زخمی شدن ۳۳ تن دیگر در انفجارهای انتحاری در بغداد و بخش‌هایی از موصل که به دست نیروهای عراقی آزاد شده، خبر دادند.
گزافه‌گویی جدید وزیر خارجه عربستان درباره ایران وزیر خارجه عربستان سعودی مدعی شد که کشورش خواستار بهبود روابط با ایران است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها