مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
آمریکا: ایران به تعهدات خود عمل کند!/ اسد مشروعیت ندارد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد این کشور بر مفاد توافق هسته‌ای ایران پایبند است و از تهران نیز خواست که به تعهدات خود عمل کند.
هلاکت ۶۷ مزدور سعودی در کمین ارتش یمن ۶۷ تن از نیروهای وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی- آمریکایی طی چند روز اخیر در عملیات ویژه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به هلاکت رسیدند.
حیدر العبادی اعلام کرد تسلط بر اغلب مناطق موصل بزودی/ پیروزی‌های بزرگی علیه داعش کسب کردیم نخست وزیر عراق با اعلام اینکه نیروهای این کشور پیروزی‌های بزرگی علیه داعش کسب کرده‌اند از نزدیک بودن تسلط بر اغلب مناطق شهر موصل خبر داد.
لاوروف: به تروریست‌ها در سوریه باج نمی‌دهیم/ ترور باعث تقویت گفت‌وگو شد در پی قتل سفیر روسیه در آنکارا، سرگئی لاوروف وزیر خارجه این کشور تصریح کرد هیچ باجی به تروریست‌ها در سوریه داده نخواهد شد.
مرکل: جزئیات حادثه دیشب هنوز روشن نشده/ عامل احتمالا یک پناهجو بوده صدر اعظم آلمان در پی حمله تروریستی در برلین سخنانی در جمع خبرنگاران ایراد کرد و ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان و آسیب‌دیدگان خبر داد که عامل این حمله احتمالا یک پناهجو بوده است.
عصبانیت آمریکا از نقش سردار سلیمانی در آزادسازی حلب/ ایران قطعنامه ۲۲۳۱ را نقض کرده! سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی مضحک سفر سردار سلیمانی به سوریه را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ دانست!
اردوغان: قتل سفیر روسیه «نفرت‌انگیز» بود/ ییلدریم: هدف این ترور روابط روسیه و ترکیه بود «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه امروز (سه‌شنبه) ضمن «نفرت‌انگیز» خواندن قتل سفیر روسیه در آنکارا و محکوم کردن آن، به مردم روسیه تسلیت گفت.
شلیک ۹ گلوله مقابل سفارت آمریکا در ترکیه ساعاتی پس از کشته شدن سفیر روسیه در ترکیه، منابع خبری از تیراندازی در مقابل سفارت امریکا در آنکارا خبر دادند.
مردم موصل مفتی خطرناک داعش را به هلاکت رساندند مردم شهر موصل عراق، «ابو ایوب» مفتی تکفیری داعش که فرمان گلوله باران مردم این شهر را داده بود، به هلاکت رساندند.
پوتین: ترور سفیر روسیه برای تضعیف فرایند صلح سوریه بود رئیس‌جمهور روسیه، ترور سفیر این کشور در آنکارا را اقدامی تحریک‌آمیز دانست که با هدف تضعیف فرایند صلح سوریه طراحی شده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها