مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
آزادسازی مسجد محل سخنرانی «ابوبکر البغدادی» در موصل +عکس نیروهای عراقی موفق شدند مسجدی که سرکرده داعش در آن سخنرانی کرده بود را آزاد کنند.
پوتین: ادعاهای جنسی علیه ترامپ دروغ محض است/ کسانی که پشت این پرونده‌اند از فاحشه‌ بدترند! به دنبال انتشار اخباری از وجود اطلاعات حساس و حیاتی از دونالد ترامپ در نزد روسیه، پوتین هرگونه ارتباط میان رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا و مسکو را رد کرد و گفت، ادعاهای جنسی مطرح شده دروغ محض است.
مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
در سراسر جهان صورت می‌گیرد برگزاری ۳۷۰ راهپیمایی علیه ترامپ بعد از مراسم تحلیف هزاران تن از زنان معترض به ریاست جمهوری دونالد ترامپ قرار است یک روز بعد از مراسم تحلیف وی برای تظاهرات به خیابان‌های شهر لندن و دیگر شهرهای جهان بیایند.
دیده‌بان حقوق بشر گزارش داد کشته شدن ۴ هزار و ۱۲۵ غیرنظامی در جنگ یمن/ آمریکا و انگلیس حامی جنایتکاران هستند دیده‌بان حقوق بشر در گزارش سالانه خود اعلام کرد از زمان حمله ائتلاف عربستان سعودی به یمن دست‌کم ۴۱۲۵ غیرنظامی کشته شده‌اند که اکثر این تلفات در پی بمباران‌های ائتلاف به وجود آمده است.
اظهارات مضحک ابوبکر البغدادی؛ عملیات انتحاری انجام دهید تا به ۷۲ حوری دست پیدا کنید! سرکرده گروه تروریستی داعش خطاب به عناصر خارجی خود در عراق گفت یکی از دو راه بازگشت به کشورشان یا منفجر شدن در موصل را انتخاب کنند.
اوباما: بعد از ریاست جمهوری می‌خواهم برای خودم بچرخم!/ به نفع اسرائیل است که درگیری با فلسطینی‌ها حل شود باراک اوباما که تا چند روز دیگر کاخ سفید را ترک خواهد کرد گفت که بعد از پایان ریاست جمهوری می‌خواهم کمی استراحت کنم و برای خودم بچرخم.
نامه ۲۳ مقام سابق آمریکا به ترامپ/ ضرورت همکاری با منافقین علیه ایران در ادامه نامه‌نگاری‌های ضد ایرانی، این بار ده‌ها مقام سابق دولتی و نظامی آمریکایی به دونالد ترامپ نامه نوشتند و خواستار همکاری با گروهک منافقین علیه ایران شدند.
رئیس شورای روابط خارجی آمریکا: جنگ یمن ممکن است به ویتنامی برای عربستان تبدیل شود رئیس شورای روابط خارجی آمریکا گفت احتمال تبدیل جنگ یمن به ویتنام عربستان وجود دارد.
در مصاحبه با رسانه انگلیسی مطرح شد ترامپ: برجام یکی از احمقانه‌ترین توافقات است دونالد ترامپ در گفت‌وگو با روزنامه «تایمز» انگلیس، توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ را یکی از احمقانه‌ترین توافقاتی خواند که تاکنون شاهد آن بوده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها