دولت ترامپ ادعای فاکس نیوز درباره سفر قاسم سلیمانی به روسیه را تأیید نکرد دولت آمریکا ادعاهای فاکس‌نیوز درباره سفر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایتخت روسیه را تأیید نکرد.
ارتش عراق ۷ روستا را در غرب موصل آزاد کرد/ محاصره ۸۵۰ هزار غیر نظامی از سوی داعش عملیات آزادسازی غرب موصل از بامداد امروز در بخش جنوبی غرب موصل با فرمان حیدرالعبادی آغاز شده است؛ عملیاتی که پیش‌بینی می‌شود بسیار دشوار باشد.
آغاز عملیات آزادسازی غرب موصل با فرمان «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق، عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل از صبح امروز آغاز شد.
دولت ترامپ ادعای فاکس نیوز درباره سفر قاسم سلیمانی به روسیه را تأیید نکرد دولت آمریکا ادعاهای فاکس‌نیوز درباره سفر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایتخت روسیه را تأیید نکرد.
ادامه تظاهرات‌های مردمی و بازداشت‌ها در بحرین مردم بحرین دیشب نیز در برخی نقاط این کشور با وجود شرایط نامساعد جوی و بارش باران به خیابان‌ها آمده و فریاد وفاداری به شهدا و حمایت از آیت‌الله عیسی قاسم سر دادند.
در مذاکرات آستانه؛ ایران، ترکیه و روسیه برای تشکیل کمیته نظارت بر آتش‌بس سوریه توافق کردند هیات‌های ایران، روسیه و ترکیه به عنوان بانیان نشست سوری - سوری در مذاکرات آستانه ۳ توافق کردند که کمیته نظارت بر آتش بس سوریه را تشکیل دهند.
اظهارات خصمانه نتانیاهو علیه ایران ایرانیان قصد تسلط بر جهان را دارند!/ کشورهای عربی علیه ایران با ما متحدند نخست وزیر رژیم صهیونیستی از «ماموریت بزرگ» آمریکا و اسرائیل علیه تهدید هسته‌ای ایران خبر داد.
حیدر العبادی: پایان نبرد با داعش بسیار نزدیک است نخست وزیر عراق اعلام کرد: پایان نبرد با گروه تکفیری-صهیونیستی داعش بسیار نزدیک است.
تازه‌ترین خط و نشان ترامپ برای رسانه‌ها افشای اطلاعات محرمانه سال‌ها مشکل وانشگتن بوده است/ نیویورک تایمز رو به افول است؛ بقیه عذرخواهی کنند رئیس‌جمهور آمریکا تصریح کرد که سالهاست که نشت غیرقانونی اطلاعات محرمانه در واشنگن یک معضل بزرگ بوده است.
اسد: برای فرانسوا اولاند اهمیتی قائل نیستم/ غرب از گروه‌های مسلح با این ادعا که میانه‌رو هستند حمایت کرد رئیس جمهور سوریه ضمن انتقاد از سیاست‌های کشورهای غربی در سوریه تأکید کرد که دمشق قصد همه اراضی خود را از تروریست‌ها پس بگیرد.
سفیر ایران در فرانسه: پاسخ کوبنده ایران به تهدیدات/برای توسعه صنایع موشکی خود از هیچ کشوری اجازه نمی‌گیریم سفیر ایران در فرانسه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی با هرگونه تهدیدی به شدت مقابله کرده و پاسخ کوبنده‌ای خواهد داد، گفت: برای توسعه صنایع موشکی و دفاع مشروع خود از هیچ کشوری اجازه نخواهیم گرفت.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها