در مصاحبه با رسانه انگلیسی مطرح شد ترامپ: برجام یکی از احمقانه‌ترین توافقات است دونالد ترامپ در گفت‌وگو با روزنامه «تایمز» انگلیس، توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ را یکی از احمقانه‌ترین توافقاتی خواند که تاکنون شاهد آن بوده است.
در سراسر جهان صورت می‌گیرد برگزاری ۳۷۰ راهپیمایی علیه ترامپ بعد از مراسم تحلیف هزاران تن از زنان معترض به ریاست جمهوری دونالد ترامپ قرار است یک روز بعد از مراسم تحلیف وی برای تظاهرات به خیابان‌های شهر لندن و دیگر شهرهای جهان بیایند.
دیده‌بان حقوق بشر گزارش داد کشته شدن ۴ هزار و ۱۲۵ غیرنظامی در جنگ یمن/ آمریکا و انگلیس حامی جنایتکاران هستند دیده‌بان حقوق بشر در گزارش سالانه خود اعلام کرد از زمان حمله ائتلاف عربستان سعودی به یمن دست‌کم ۴۱۲۵ غیرنظامی کشته شده‌اند که اکثر این تلفات در پی بمباران‌های ائتلاف به وجود آمده است.
اظهارات مضحک ابوبکر البغدادی؛ عملیات انتحاری انجام دهید تا به ۷۲ حوری دست پیدا کنید! سرکرده گروه تروریستی داعش خطاب به عناصر خارجی خود در عراق گفت یکی از دو راه بازگشت به کشورشان یا منفجر شدن در موصل را انتخاب کنند.
اوباما: بعد از ریاست جمهوری می‌خواهم برای خودم بچرخم!/ به نفع اسرائیل است که درگیری با فلسطینی‌ها حل شود باراک اوباما که تا چند روز دیگر کاخ سفید را ترک خواهد کرد گفت که بعد از پایان ریاست جمهوری می‌خواهم کمی استراحت کنم و برای خودم بچرخم.
نامه ۲۳ مقام سابق آمریکا به ترامپ/ ضرورت همکاری با منافقین علیه ایران در ادامه نامه‌نگاری‌های ضد ایرانی، این بار ده‌ها مقام سابق دولتی و نظامی آمریکایی به دونالد ترامپ نامه نوشتند و خواستار همکاری با گروهک منافقین علیه ایران شدند.
رئیس شورای روابط خارجی آمریکا: جنگ یمن ممکن است به ویتنامی برای عربستان تبدیل شود رئیس شورای روابط خارجی آمریکا گفت احتمال تبدیل جنگ یمن به ویتنام عربستان وجود دارد.
در مصاحبه با رسانه انگلیسی مطرح شد ترامپ: برجام یکی از احمقانه‌ترین توافقات است دونالد ترامپ در گفت‌وگو با روزنامه «تایمز» انگلیس، توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ را یکی از احمقانه‌ترین توافقاتی خواند که تاکنون شاهد آن بوده است.
واکنش پکن به اظهارات جنجالی ترامپ/ سیاست «چین واحد» قابل مذاکره نیست پکن در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ تاکید کرد که سیاست «چین واحد» به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست.
تظاهرات معترضان صهیونیست علیه نتانیاهو معترضان صهیونیست در اعتراض به فساد نخست وزیر و کابینه رژیم صهیونیستی در تل‌آویو تظاهرات کردند.
اوباما وضعیت اضطراری در مورد ایران را یک سال دیگر تمدید کرد رئیس‌جمهور آمریکا «فرمان اجرایی برقراری وضعیت اضطراری ملی در مورد ایران» را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها