آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار فرمانده عملیات آزادسازی غرب الانبار از آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار خبر داد.
داعش مسئولیت حمله تروریستی «منهتن» را برعهده گرفت گروه تروریستی داعش با پذیرفتن مسئولیت حمله تروریستی در منهتن آمریکا، عامل ازبک‌‌تبار این حمله را «سرباز خلافت» ادعایی خود خوانده است.
بیانیه بالفور مستحق محکومیت است نه جشن و پایکوبی سردبیر روزنامه رای الیوم اصرار نخست‌وزیر انگلیس مبنی بر برگزاری مراسم یکصدمین سالگرد بیانیه بالفور و جشن و پایکوبی با نتانیاهو در این مراسم را اوج گستاخی و تحریک‌آفرینی دانست.
ایران، روسیه و ترکیه تنها صدای واحد در برابر آمریکا ایران، روسیه و ترکیه با اتخاذ مواضع مشترک در قبال تحولات سوریه ثابت کردند که تنها صدای واحد و متحد در برابر آمریکا هستند.
واشنگتن‌پست: روحانی درخواست ترامپ برای گفت‌وگوی تلفنی را رد کرد دولت آمریکا در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد از رئیس جمهوری فرانسه خواسته بود تا واسطه گفت‌وگوی مستقیم رئیس جمهوری آمریکا با حسن روحانی شود.
آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار فرمانده عملیات آزادسازی غرب الانبار از آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار خبر داد.
پاسخ غافلگیرانه حزب‌الله به جنگ رسانه‌ای اخیر صهیونیست‌ها+عکس رژیم صهیونیستی اخیراً عکس و نام یکی از فرماندهان حزب‌الله در جنوب سوریه را منتشر و ادعا کرد تحرکات این جنبش را به صورت دقیق زیر نظر دارد؛ بخش اطلاع‌رسانی «الاعلام‌الحربی» با انتشار عکس‌های غافلگیرانه‌ به این اقدام پاسخ داد.
اعلام آمادگی پیشمرگه برای آتش‌بس نهایی سخنگوی نیروهای پیشمرگه منطقه کردستان برای اعلام آتش‌بس نهایی، اعلام آمادگی کرد.
/همه چیز با هماهنگی آمریکا وارد سوریه می‌شد/ افشاگری مقام قطری از همدستی آمریکا، ترکیه، عربستان با دوحه برای براندازی دولت سوریه نخست‌وزیر سابق قطر نقش عربستان، قطر و ترکیه برای براندازی نظام «بشار اسد» و ارسال سلاح به تروریست‌ها در سوریه را فاش کرد و گفت، همه چیز با هماهنگی آمریکا و از طریق ترکیه وارد سوریه می‌شد.
با ارسال نامه‌ای به نیکلی هیلی ۱۳قانونگذار آمریکایی خواستار تشدید بازرسی‌ها از برنامه هسته‌ای ایران شدند ۱۳ قانونگذار آمریکایی با ارسال نامه‌ای به «نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد، خواستار تشدید بازرسی‌ها از برنامه هسته‌ای ایران شدند.
هشدار روسیه به آمریکا درباره اظهارنظر درخصوص آینده بشار اسد نماینده روسیه در سازمان ملل متحد به آمریکا درباره هرگونه اظهار نظر مربوط به آینده رئیس جمهور سوریه و خانواده‌اش هشدار داد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها