نعمت‌زاده: باید عقب‌ماندگی دوران جنگ و تحریم را جبران کنیم/ با ۱۰ تا ۱۵ درصد پیشرفت به جایی نخواهیم برسید وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت گفت: با ۱۰ تا ۱۵ درصد پیشرفت به جایی نخواهیم رسید و طرحی در دستور کار داریم که با کمک انجمن‌ها و تشکل‌های اقتصادی یک جهش در کشور ایجاد کنیم.
المصدر نیوز مدعی شد: استقرار جت‌های روسیه در پایگاه هوایی ایران برای حمله به تروریست‌ها در سوریه+ عکس با توافق نظامی ایران و روسیه، هواپیماهای بمب افکن TU-۲۲M۳ برای هدف قرار دادن مواضع تروریست‌ها در سوریه، پروازهای خود را از پایگاه نظامی همدان شروع می‌کنند.
اینجا طرح ولایت است/ از دوستی با طعم فلسفه تا شاگردی مطهری زمان وقتی برنامه‌‌ی کلاس‌ها به بچه‌ها ارائه می‌شود، چشم‌ها از سنگینی آن رو به سیاهی می‌رود! وسط چله‌ تابستان از ۸ صبح کلاس‌ها به صورت منظم آغاز می‌شوند و تا حدود ۴-۵ بعدازظهر ادامه دارند. کم‌کم اما نگاه تغییر می‌کند.
امام جمعه مسجد ابوذر گنج بخش ایرندگان خاش: توافق با FATF فاجعه ‌آمیزتر از حقوق‌های نامشروع و نجومی است/ هدف از FATF تضعیف جبهه مقاومت است امام جمعه مسجد ابوذر گنج بخش ایرندگان شهرستان خاش گفت: توافق با FATF فاجعه ‌آمیزتر از حقوق‌های نامشروع و نجومی است و با اجرای این توافق به دنبال نفوذ اقتصادی و سیاسی در ایران اسلامی هستند.
عضو هئیت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان : FATF نمونه فاحش نفوذ است / به نظر می رسد دولت نا خواسته در جهت تضعیف امنیت کشور گام بر می دارد عضو هئیت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: تقویت بنیه دفاعی کشور قطها یک موضوع اساسی است خصوصا با این اتفاقات اخیر و موضوع گروه های تکفیری که در منطقه شکل گرفته است لزوم این موضوع را نشان می دهد.
موضع تیم مذاکره کنند مشخص شود/دولت مسائل مربوط به پولشویی را برای مردم بازگو کند مولوی جهانی از دولت خواست تا مسائل مربوط به مذاکره با تیم مبارزه با پولشویی را برای مردم بازگو کند.
نماینده مردم زاهدان؛ دولت باید در موردتعهداتش به" fatf "شفاف سازی کند/تفکرسیاسی دولت اعتمادبه خارجی هاست/این توافق نامه منافع ملی ایران راتهدید می‌کند نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید در مورد تعهداتش به" fatf "شفاف سازی کند، گفت:این توافق نامه منافع ملی ایران را تهدید می‌کند.
ماجرای کلاه گیس ۱۲ میلیارد تومانی یک فراری / پلیس مازنداران اعلام کرد فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری کلاهبردار ۱۲۰ میلیارد ریالی خبر داد.
جزئیات یک حادثه آتش سوزی در خط لوله نفت مارون اهواز مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان جزئیاتی از حادثه آتش سوزی در یکی از خطوط لوله انتقال نفت در حوضه مارون اهواز بیان کرد.
سلاخی شیردر مشهد+عکس معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد از کشف یک قطعه پوست شیر که به تازگی از بدن حیوان جدا شده است در خیابان خواجه ربیع مشهد خبر داد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها