سردار سلامی: بدترین دشمن آمریکا ترامپ است/ امروز مانند کوه استوار و مثل دریا آرام و باوقار ایستاده‌ایم جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که عزت و اعتبار ایران در جهان مدیون مجاهدت‌های سخت است ، گفت: به‌خدا سوگند که «تا آخر می‌ایستیم». امروز همانند کوه استوار و مثل دریا آرام و باوقار ایستاده‌ایم.
واکنش علمای اهل سنت به اظهارات جدید آمریکایی ها؛ مراکز نظامی خط قرمز ایران است/ بیگانگان آرزوی بازدید از مراکز نظامی را به گور می برند علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مراکز نظامی خط قرمز ایران است و بیگانگان آرزوی بازدید از مراکز نظامی را به گور می برند از مسئولین خواستند با توکل بر خدا و پشتوانه ملت مردانه ایستادگی کنند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری: دفاع جانانه مدافعان اسلام گامی برای خشکاندن ریشه تروریسم است نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دفاع جانانه مدافعین اسلام ناب محمدی از مردم مظلوم سوریه و عراق و مبارزه بی امان جمهوری اسلامی ایران با تروریست های تکفیری داعش در منطقه عاملی برای خشکاندن ریشه تروریسم است.
امام جمعه اهل سنت کیش: حضرت علی (ع) راد مرد بزرگ اسلام بود/همه حج در عرفه خلاصه می شود امام جمعه اهل سنت کیش با تبریک عید قربان و دهه ولایت گفت: حضرت علی (ع) راد مرد بزرگ اسلام است که همواره منافقان از ایشان کینه و بغض به دل داشتند.
واکنش علمای اهل سنت به بازی دو بازیکن فوتبال در مقابل اسرائیل؛ با ورزشکارانی که به خاطر چند دلار منافع کشور را به مخاطره انداختند برخورد شود/ بازی در مقابل رژیم کودک کش اسرائیل توهین به جامعه اسلامی بود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان از مسئولین خواستند تا با ورزشکارانی که به خاطر پول منافع کشور را به مخاطره انداختند و با بازی در مقابل رژِیم کودک کش اسرائیل به جامعه اسلامی توهین کردند، برخورد شود.
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار رئیس مجلس سنای پاکستان: تفکرات افراطی و تکفیری امنیت ملت‌های منطقه را تهدید می‌کند/ وظیفه هر مسلمانی حمایت از مظلومان یمن است تولیت آستان قدس رضوی گفت: باید از اشاعه تفکرات افراطی و تکفیری در جامعه اسلامی جلوگیری شود و بدانیم این تفکرات امنیت ملت‌های منطقه را تهدید می‌کند.
​واکنش شدید اللحن ائمه جمعه سیستان به سخنان اخیر استاندار؛ پوستر/ استاندار از ائمه جمعه سیستان معذرت خواهی کند در پی سخنان انتقادی استاندار سیستان و بلوچستان علیه ائمه جمعه سیستان در مراسم معارفه مشاور جوان خود، در روزهای اخیر شاهد واکنش های گسترده مردم و مسئولین به این ادبیات قلدرمابانه علی اوسط هاشمی بوده ایم.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت روستای زنگیان شهرستان سراوان: آتش به اختیار به معنای طرح نظر سازنده و سنجیده از سوی صاحب نظران مقابل هجمه های دشمن است مدرس حوزه علمیه اهل سنت شهرستان سراوان با اشاره به تحریف مغرضانه طیف مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: مفهوم آتش به اختیار این است که صاحبان قلم با قلم، صاحبان رسانه با رسانه و صاحب نظران با نظرات سازنده طرح موضوع کنند و با استفاده از امکانات مقابل هجمه های دشمن گرفته شود.
تاریخ واریز یارانه فروردین مشخص شد ​سازمان هدفمندسازی یارانه ها در آخرین اخبار یارانه ها خبری از افزایش یارانه از ماه فروردین نداده و اعلام کرده است یارانه ها به مبلغ ۴۵۵۰۰ تومان در مورخ ۲۶ فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
بانک مرکزی هشدار داد موسسه آرمان غیرمجاز است سپرده‌گذاری نکنید/ مشکل سپرده‌گذاران کاسپین آخر خرداد حل می‌شود مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی گفت: با توجه به‌سرعت گرفتن کارها در مورد موسسه کاسپین تا آخر خرداد مشکل سپرده گزاران حل می‌شود ، همچنین موسسه‌ای که بانام آرمان فعالیت می‌کند غیرمجاز است .
تعداد مشترکان برق کشور به ۳۳ میلیون و ۶۸۹ هزار مشترک رسید تعداد کل مشترکان برق کشور تا پایان دی ماه سال گذشته به ۳۳ میلیون و ۶۸۹ هزار مشترک رسید که در مقایسه با کل مشترکان تا پایان سال ۱۳۹۴ (۳۲ میلیون و ۸۳۱ هزار نفر)، ۸۵۸ هزار مشترک افزایش داشته است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها