اگر می‌خواهید ذهن قوی داشته باشید، از این ۱۰ مورد دوری کنید زندگی همیشه زمانی‌که انتظارش را ندارید قوای ذهنی شما را به‌چالش میکشد (به‌این حالت هوش احساسی نیز گفته می‌شود). اما نشانه حقیقی قدرت ذهنی در کاری که انجام می‌دهید نیست.
امام جمعه اهل سنت زاهدان؛ اهل سنت همواره بدنبال وحدت و امنیت هستند/ اهل سنت همیشه حامی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: اهل سنت سراسر ایران سربلندی و آبادانی ایران اسلامی را می‌خواهند و همیشه به دنبال وحدت و امنیت هستند.
ماموستا هادی احمدی : برداشت سطحی و وراونه گروه های افراطی از برخی از آموزه های اسلامی زمینه ساز انحراف جوانان ماست یکی از ضعف های مهم در حوزه های علمیه ما این است که علمای ما توانایی کمتری در نویسندگی و تولید محتوای مناسب دارند .پژوهش علمی و تحقیق به روش های نوین در حوزه های علمیه ما غریب مانده است .
تحصیل با چاشنی محرومیت/ ۵ کیلومتر پیاده روی برای رسیدن به مدرسه اگر در ساعت دوازده ظهر در مسیر روستای تپه کنیز بخش قرقری بروید موجی از دانش آموزان دختر و پسر، را خواهید دید که کتاب و یا کیف های مدرسه خود را بر روی سر قرار داده اند تا از شدت تابش خورشید بکاهند و با پای پیاده و کفش های اهدایی از خیرین در راه خانه قرار دارند.
بیانیه‎ پایانی سومین اجلاسیه‎ دوره پنجم مجلس خبرگان؛ سخنان به دور از منطق ترامپ خللی در اراده‎ ملت ایران وارد نمی‌کند/ محاکمه عاملان جنایات میانمار را خواستاریم در بیانیه‎ پایانی سومین اجلاسیه‎ رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم آمده است:سخنان به دور از منطق و عرف دیپلماتیک‎ رئیس جمهورِ تازه کارِ آمریکا، خللی در عزم و اراده‎ ملت بزرگ ما ایجاد نخواهد کرد.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری: کشتار مسلمانان میانمار هولوکاست واقعی است/ سران کشورهای عربی به دنبال نوکری غرب هستند نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سران کشورهای عربی به دنبال نوکری غرب و خوشنودی آنان هستند، گفت: کشتار مسلمانان در میانمار در واقع یک هولوکاست واقعی است.
چهره‌ها به جنایات بودایی‌ها در میانمار واکنش نشان دادند؛ دادگاه مجازی علیه نسل‌کشی+تصاویر بسیاری از چهره های سرشناس هنر و سیاست کشور به جنایات بودایی‌ها در میانمار و سکوت سازمان‌های مدعی حقوق بشر واکنش نشان دادند.
واکنش علمای اهل سنت به اظهارات جدید آمریکایی ها؛ مراکز نظامی خط قرمز ایران است/ بیگانگان آرزوی بازدید از مراکز نظامی را به گور می برند علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مراکز نظامی خط قرمز ایران است و بیگانگان آرزوی بازدید از مراکز نظامی را به گور می برند از مسئولین خواستند با توکل بر خدا و پشتوانه ملت مردانه ایستادگی کنند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری: دفاع جانانه مدافعان اسلام گامی برای خشکاندن ریشه تروریسم است نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دفاع جانانه مدافعین اسلام ناب محمدی از مردم مظلوم سوریه و عراق و مبارزه بی امان جمهوری اسلامی ایران با تروریست های تکفیری داعش در منطقه عاملی برای خشکاندن ریشه تروریسم است.
امام جمعه اهل سنت کیش: حضرت علی (ع) راد مرد بزرگ اسلام بود/همه حج در عرفه خلاصه می شود امام جمعه اهل سنت کیش با تبریک عید قربان و دهه ولایت گفت: حضرت علی (ع) راد مرد بزرگ اسلام است که همواره منافقان از ایشان کینه و بغض به دل داشتند.
واکنش علمای اهل سنت به بازی دو بازیکن فوتبال در مقابل اسرائیل؛ با ورزشکارانی که به خاطر چند دلار منافع کشور را به مخاطره انداختند برخورد شود/ بازی در مقابل رژیم کودک کش اسرائیل توهین به جامعه اسلامی بود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان از مسئولین خواستند تا با ورزشکارانی که به خاطر پول منافع کشور را به مخاطره انداختند و با بازی در مقابل رژِیم کودک کش اسرائیل به جامعه اسلامی توهین کردند، برخورد شود.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها