بانک مرکزی هشدار داد موسسه آرمان غیرمجاز است سپرده‌گذاری نکنید/ مشکل سپرده‌گذاران کاسپین آخر خرداد حل می‌شود مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی گفت: با توجه به‌سرعت گرفتن کارها در مورد موسسه کاسپین تا آخر خرداد مشکل سپرده گزاران حل می‌شود ، همچنین موسسه‌ای که بانام آرمان فعالیت می‌کند غیرمجاز است .
گزارشی از بازار فروش نوشت افزار؛ مشق فرهنگ ایرانی با نوشت افزار خارجی!/ رسانه ملی در معرفی اسطوره‌های ایرانی-اسلامی ضعیف عمل می‌کند دانش‌آموزان معمولا تصاویر روی جلدِ دفاتری را انتخاب می‌کنند که آنها را بشناسند این در حالی است که برنامه‌های جذابی برای معرفی شخصیت‌ها و قهرمانان داخلی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان تولید نشده در نتیجه کودکان نیز به سوی خرید نوشت افزار با نقوش خارجی تمایل دارند.
شما یادتون نمیاد؟ یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس برجام یکی از مهم ترین اتفاقات در تاریخ معاصر کشورمان ایران است که ابعاد مثبت و منفی آن در سالیان آتی روشن تر خواهد شد.
در ادامه خلف وعده های مسئولین استان؛ هدیه های "امید" سیستان و بلوچستان پوچ از آب در آمد! در حالی مسئولین استانی بالاخص استانداری و مدیر کل ورزش سیستان و بلوچستان خبر از اهدای هدایایی جهت نخبه پروری در سیستان خبر دادند که هیئت کشتی زابل این ادعا را تکذیب کرد.
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن: عربستان حج را مسئله شخصی خاندان آل سعود کرده است/ سعودی ها حتی برای آشپزی خودشان هم افرادی خارجی می آورند رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن گفت: یکی از مسائلی که واضح است این است که سعودی ها هیچ کاری را نمی توانند بکنند.
مدیرنظارت بر تولید شرکت ملی پتروشیمی: تمام پتروشیمی‌های فاز یک عسلویه از مدار خارج شدند/ ادامه تولید پس از خاموش شدن آتش‌ مبین مدیرنظارت بر تولید شرکت ملی پتروشیمی با تایید خروج همه واحدهای پتروشیمی فاز یک عسلویه به دلیل شات‌دان شدن پتروشیمی مبین گفت: آتش در پتروشیمی مبین تحت کنترل است.
سردار رمضان شریف عنوان کرد؛ قابلیت بالای شناور بُرد بلند سپاه برای انجام عملیات در شرایط خاص+عکس سردار رمضان شریف با بیان اینکه این شناور با دستاوردهای فنی روز شناوری دنیا تطابق دارد و کشورهای محدودی این نوع شناورها را در اختیار دارند تصریح کرد: آن چه که برای ما حائز اهمیت بود این است که این شناور در شرایط های مختلف در دریا همچون امواج بلند و خروشان قابلیت انجام ماموریت را داشته باشد.
محسن رضایی در ارومیه عنوان کرد؛ اقتصاد مطلوبی نداریم و دولتمردان کم کاری می کنند/ اقتدار و امنیت دو بال پرواز و دو موتور محرک تمام جوامع است/ استفاده هواپیماهای روس در جهت اهداف ما از پایگاه هوایی همدان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده اسبق سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اقتدار و امنیت دو بال پرواز و دو موتور محرک تمام جوامع است، گفت: دولت عربستان سعودی با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی و غفلت مسئولان اقلیم کردستان عراق قصد داشت اقداماتی انجام دهد که به حول و قوه الهی شکست خوردند.
جابجایی مناسبت روز ملی شعر و ادب! فردوسی جایگزین شهریار می شود؟ شنیده شده است جنتی در ‌آخرین سفر خود به مشهد مقدس وعده‌ی تغییر روز شعر و ادب فارسی از استاد شهریار به فردوسی را به محافل ادبی مشهدی‌ها داده است.
نامه سرگشاده سعید قاسمی در مورد سخنان هاشمی/ انصاف نیست که آقای هاشمی برای حفاظت از خودش اینقدر از بیت‌المال هزینه کند ولی یک ملت بزرگ ۸۰ میلیونی در برابر دشمنانش بی‌دفاع بماند یکی از فرماندهان سال‌های دفاع مقدس نامه‌ای سرگشاده خطاب به ملت ایران در مورد سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی نوشت.
آیت‌الله علم‌الهدی: دو سال مذاکره نه تنها سبب لغو تحریم‌ها نشد بلکه بر تحریم‌ها اضافه شد/ معاهده FATF «کاپیتولاسیون بانکی» است امام جمعه مشهد مقدس گفت: نزدیک شدن و قرب به شیطان، ما را در دام شیطان انداخت، شیطنت شیطان برای ما کاربرد پیدا کرد، دو سال مذاکره کردن برای حل مشکلات اقتصادی و رفع تحریم‌ها نه تنها سبب لغو تحریم‌ها نشد بلکه بر تحریم‌ها اضافه شد.
چندرسانه ای
آخرین اخبار پربیننده ترین
پیشخوان روزنامه ها