واکنش علمای اهل سنت به بازی دو بازیکن فوتبال در مقابل اسرائیل؛ با ورزشکارانی که به خاطر چند دلار منافع کشور را به مخاطره انداختند برخورد شود/ بازی در مقابل رژیم کودک کش اسرائیل توهین به جامعه اسلامی بود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان از مسئولین خواستند تا با ورزشکارانی که به خاطر پول منافع کشور را به مخاطره انداختند و با بازی در مقابل رژِیم کودک کش اسرائیل به جامعه اسلامی توهین کردند، برخورد شود.
نمایش نمونه‌های مختلف موشک «ذوالفقار» در ایران گزارشی به نمایش نمونه‌های مختلفی از موشک ذوالفقار و برخی مشخصات فنی آن پرداخت.
هشت سال گمنامی، یادگار هشت سال ایثار؛ زخم هایی که در گمنامی، "سرباز" می کند+تصاویر به بهانه هفته دفاع مقدس به سراغ یکی از ستاره‌های بی‌نشان می‌رویم که سال‌هاست به فراموشی سپرده‌شده است.
مانورهای نظامی عربستان در نزدیکی سواحل ایران مانورهای نظامی عربستان در نزدیکی سواحل ایران به اصطلاح در حمایت از" گذرگاه آبی تنگه هرمز"، تنگه هرمز از مهم ترین آبراه ها محسوب می شود که درحد فاصل دریای خلیج فارس و دریای عمان قرار گرفته است
رئیس مجلس خبرگان رهبری: وطن فروشی به بهانه معامله با دشمن ، جزو بزرگترین منکرات است / انتقاد شدید جنتی از کوتاهی در مقابله با فیش های نجومی رئیس مجلس خبرگان رهبری ضمن انتقاد شدید از کوتاهی های صورت گرفته در مقابله با فیش های نجومی و حیف و میل بیت المال تصریح کرد: وطن فروشی برخی به اسم مذاکره و معامله با دشمن ، جزو بزرگترین منکرات است که باید به مقابله با آن پرداخت.
گزارشی از بازار فروش نوشت افزار؛ مشق فرهنگ ایرانی با نوشت افزار خارجی!/ رسانه ملی در معرفی اسطوره‌های ایرانی-اسلامی ضعیف عمل می‌کند دانش‌آموزان معمولا تصاویر روی جلدِ دفاتری را انتخاب می‌کنند که آنها را بشناسند این در حالی است که برنامه‌های جذابی برای معرفی شخصیت‌ها و قهرمانان داخلی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان تولید نشده در نتیجه کودکان نیز به سوی خرید نوشت افزار با نقوش خارجی تمایل دارند.
شما یادتون نمیاد؟ یک زمانی برای برجام اینجوری تیتر می‌زدند! + عکس برجام یکی از مهم ترین اتفاقات در تاریخ معاصر کشورمان ایران است که ابعاد مثبت و منفی آن در سالیان آتی روشن تر خواهد شد.
در ادامه خلف وعده های مسئولین استان؛ هدیه های "امید" سیستان و بلوچستان پوچ از آب در آمد! در حالی مسئولین استانی بالاخص استانداری و مدیر کل ورزش سیستان و بلوچستان خبر از اهدای هدایایی جهت نخبه پروری در سیستان خبر دادند که هیئت کشتی زابل این ادعا را تکذیب کرد.
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن: عربستان حج را مسئله شخصی خاندان آل سعود کرده است/ سعودی ها حتی برای آشپزی خودشان هم افرادی خارجی می آورند رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن گفت: یکی از مسائلی که واضح است این است که سعودی ها هیچ کاری را نمی توانند بکنند.
مدیرنظارت بر تولید شرکت ملی پتروشیمی: تمام پتروشیمی‌های فاز یک عسلویه از مدار خارج شدند/ ادامه تولید پس از خاموش شدن آتش‌ مبین مدیرنظارت بر تولید شرکت ملی پتروشیمی با تایید خروج همه واحدهای پتروشیمی فاز یک عسلویه به دلیل شات‌دان شدن پتروشیمی مبین گفت: آتش در پتروشیمی مبین تحت کنترل است.
سردار رمضان شریف عنوان کرد؛ قابلیت بالای شناور بُرد بلند سپاه برای انجام عملیات در شرایط خاص+عکس سردار رمضان شریف با بیان اینکه این شناور با دستاوردهای فنی روز شناوری دنیا تطابق دارد و کشورهای محدودی این نوع شناورها را در اختیار دارند تصریح کرد: آن چه که برای ما حائز اهمیت بود این است که این شناور در شرایط های مختلف در دریا همچون امواج بلند و خروشان قابلیت انجام ماموریت را داشته باشد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها