تحولات بازار مواد پروتئینی در نوروز؛ افزایش بی‌سابقه نرخ مرغ/قیمت به ۸۴۰۰ تومان رسید قیمت هرکیلوگرم مرغ با ۴۵۰ تومان افزایش نسبت به دو روز قبل به ۸۴۰۰ تومان در مراکز خرده فروشی رسید.
محسن رضایی در ارومیه عنوان کرد؛ اقتصاد مطلوبی نداریم و دولتمردان کم کاری می کنند/ اقتدار و امنیت دو بال پرواز و دو موتور محرک تمام جوامع است/ استفاده هواپیماهای روس در جهت اهداف ما از پایگاه هوایی همدان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده اسبق سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اقتدار و امنیت دو بال پرواز و دو موتور محرک تمام جوامع است، گفت: دولت عربستان سعودی با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی و غفلت مسئولان اقلیم کردستان عراق قصد داشت اقداماتی انجام دهد که به حول و قوه الهی شکست خوردند.
جابجایی مناسبت روز ملی شعر و ادب! فردوسی جایگزین شهریار می شود؟ شنیده شده است جنتی در ‌آخرین سفر خود به مشهد مقدس وعده‌ی تغییر روز شعر و ادب فارسی از استاد شهریار به فردوسی را به محافل ادبی مشهدی‌ها داده است.
نامه سرگشاده سعید قاسمی در مورد سخنان هاشمی/ انصاف نیست که آقای هاشمی برای حفاظت از خودش اینقدر از بیت‌المال هزینه کند ولی یک ملت بزرگ ۸۰ میلیونی در برابر دشمنانش بی‌دفاع بماند یکی از فرماندهان سال‌های دفاع مقدس نامه‌ای سرگشاده خطاب به ملت ایران در مورد سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی نوشت.
آیت‌الله علم‌الهدی: دو سال مذاکره نه تنها سبب لغو تحریم‌ها نشد بلکه بر تحریم‌ها اضافه شد/ معاهده FATF «کاپیتولاسیون بانکی» است امام جمعه مشهد مقدس گفت: نزدیک شدن و قرب به شیطان، ما را در دام شیطان انداخت، شیطنت شیطان برای ما کاربرد پیدا کرد، دو سال مذاکره کردن برای حل مشکلات اقتصادی و رفع تحریم‌ها نه تنها سبب لغو تحریم‌ها نشد بلکه بر تحریم‌ها اضافه شد.
به مناسبت عید قربان؛ منای امروز ما سوریه است! در راه دفاع از حریم اسلام و عمل به توصیه‌ی الهی، جوانان خون خود را می‌دهند و پدران فرزندان‌شان را قربانی حریم آل الله می‌کنند.
آیت الله خاتمی در خطبه‌های نماز عید قربان؛ روز عید قربان، روز شهدای منای ماست/ در روز فاجعه منا ۷۰۰۰ مسلمان لبیک‌گو در آتش جنایت آل‌سعود سوختند عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سال گذشته نیز در همین ساعات زمانی که برای نماز عید قربان می‌آمدم خبر فاجعه منا را شنیدم و این روز ، روز عاشورای شهدای منای ما است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: پشت صحنه FATF فشارهای صهیونیست و آمریکا است/ مجلس باید با کسانی که پای این قراردادها را امضا کردند برخورد کند عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: آمریکایی ها گفته اند که هرکه در داخل ایران با وزارت خانه و بانک های تحریم شده همکاری کند خود به خود آن بانک ها در داخل به آن ها الحاق می شود، یعنی ما در داخل کشور صلاحیت خود را نداشته باشیم و این یک پدیده نویی است و برخی آقایان که این گونه قراردادها را امضا می کنند ...
صبح امروز؛ جهانگیری وارد بوشهر شد/ آغاز عملیات اجرایی دو واحد جدید نیروگاه اتمی صبح امروز معاون اول رئیس جمهور به همراه تعدادی از وزرا و مسئولان سازمان انرژی اتمی جهت حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی دو واحد جدید نیروگاهی وارد بوشهر شدند.
بازخوانی فاجعه منا در گفتگو با یک شاهد عینی؛ انگار هیچ اتفاقی نیفتاده بود! / بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری وضعیت بهتر شد یادآوری صحنه های حج سال گذشته برایم سخت بود، اما وقتی پیام گویا و مقتدرانه مقام معظم رهبری را شنیدم که از عملکرد عربستان گلایه تندی داشت جان تازه به من بخشید. متوجه شدم از نظر ایشان هنوز آن حادثه فراموش نشده است و نباید گذاشت از خاطره ها برود.
در روز ازدواج صورت گرفت آغازی ساده برای یک زندگی مشترک/ از مکان فرهنگی ازدواج‌های ساده را رقم بزنیم هم زمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) یک زوج بیرجندی مراسم عقد خود را در حسینیه برگزار کردند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها