ربیعی خبر داد قطعی شدن ایجاد ۷۰۰هزار شغل در سال آینده/ تیتر «دولت یارانه قطع کن» برای شب انتخابات است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیداریم در سال ۹۶ یک میلیون شغل ایجاد شود اما ایجاد ۷۰۰ هزار شغلی قطعی است.
خواستن توانستن است؛ داستان خواندنی مرد نابینایی که به تنهایی یک سوپرمارکت را اداره می‌کند+عکس این بار اراده مردمان ایران زمین از آستین مردی برون آمد که از عمر ۴۵ ساله اش فقط بیست و یک سال روشنایی را در دیدگانش حس کرد.
چشمان جوانان هنوز منتظر است؛ هفت خوان رستم دریافت وام ازدواج هفتاد خوان شد/ وقتی وام ۳ میلیونی را هم نمی دهند! با وجود مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص لزوم پرداخت وام ۱۰ میلیونی ازدواج، هنوز کسانی هستند که وام ۳ میلیونی را هم دریافت نکرده اند.
المصدر نیوز لبنان: پل الراموسه آزاد شد/ حمله ترویست‌ها به القراصی در حومه جنوبی حلب نیروهای ارتش سوریه توانستند در حمله‌ای ناگهانی به تروریست‌های جیش الفتح در جنوب حلب، پل الراموسه را آزاد کنند.
کارشناس مسائل سیاسی: اعترافات غربی ها:از کودتای ۲۸ مرداد تا به امروز بر روی دیوار ما نمی شود یادگاری نوشت/فیلم برداری از مراکز نظامی ایران تمامیت ارضی و امنیت کشور را به خطر می اندازد کارشناس مسائل سیاسی گفت: ما نمی توانیم نسبت به امنیت کشورمان بی تفاوت باشیم وقتی که مراکز نظامی ایران از مراکز خاص و قسمت های استراتژیک ما به راحتی از اطراف فیلم برداری می شود این تمامیت ارضی، استقلال کشور و امنیتی که باید در ان باشد را به خطر می اندازد.
حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب: آقای روحانی در طول مذاکرات تمام قد اشتباه می کرد مسئول قرارگاه راهبردی عمار گفت: اگر تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی نبود و مذاکرات هسته ای بر اساس خط رئیس جمهور پیش می رفت امروز جمهوری اسلامی روی کره زمین وجود نداشت.
دیده‌بانان داعش را به ایران راه ندهید محکومیت ورود مشکوک دیپلمات‌های اروپایی به کُردستان از سوی عالم برجسته اهل سنت امام جمعه موقت سنندج ضمن محکوم کردن وجود دیپلمات های اروپایی در مناطق کرد نشین گفت: اجازه نمی دهیم داعش به ایران راه پیدا کند.
کارشناس مامایی: شیرینی صدای گریه ،سختی کار را از تن بیرون می کند/ شغل مامایی به عنوان مشاغل سخت شناخته نشده است کارشناس مامایی خراسان جنوبی گفت: مشکل ما این هست که با این همه استرس وسختی ،کار ما جزومشاغل سخت تعریف نشده است چرا که تحمل این شغل، بیشتراز۲۵ سال بسیار سخت است اما با همه این سختی ها،مامایی شیرینی خاص خودش رادارد.
کارشناس و تحلیل‌گر مسائل سیاسی: زنده کردن یاد کسانی که تکلیف آن‌ها توسط امام ۲۸ سال پیش مشخص‌شده، فتنه جدید است حجازی در توضیح منتشر شدن موضوعاتی چون انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری بعد از ۲۸ سال، تأکید کرد: این‌یک پروژه موج سازی علیه نظام در شرایط امروز است، دشمنان به دنبال درگیر کردن ایران در مسائل منطقه و به چالش کشیدن نظام در ابعاد مختلف هستند.
نوشیدنی‌های انرژی‌زا و جوانان قربانی تبلیغات؛ آیا رِدبول به شما بال می‌دهد؟! برخلاف سایر کشورها در ایران نوشیدنی‌های انرژی‌زا که خطرات زیادی را به دنبال دارد به آسانی در مغازه‌ها یافت می‌شود.
المصدر نیوز مدعی شد: استقرار جت‌های روسیه در پایگاه هوایی ایران برای حمله به تروریست‌ها در سوریه+ عکس با توافق نظامی ایران و روسیه، هواپیماهای بمب افکن TU-۲۲M۳ برای هدف قرار دادن مواضع تروریست‌ها در سوریه، پروازهای خود را از پایگاه نظامی همدان شروع می‌کنند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها