ربیعی خبر داد قطعی شدن ایجاد ۷۰۰هزار شغل در سال آینده/ تیتر «دولت یارانه قطع کن» برای شب انتخابات است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیداریم در سال ۹۶ یک میلیون شغل ایجاد شود اما ایجاد ۷۰۰ هزار شغلی قطعی است.
در روز ازدواج صورت گرفت آغازی ساده برای یک زندگی مشترک/ از مکان فرهنگی ازدواج‌های ساده را رقم بزنیم هم زمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) یک زوج بیرجندی مراسم عقد خود را در حسینیه برگزار کردند.
بازیگر جوان ترکیه پس از پوشیدن حجاب؛ من حجاب را در جستجوی آزادی و آرامش انتخاب کردم+عکس این هنرمند جوان گفت : پول و شهرت کافی نیست، با وجود آنها احساس کمبودی داشتم، لذا به حجاب روی آورده و امور جاودانی را بر امور فانی و زود گذر ترجیح دادم. با توجه به اینکه بشرا آیدان از هشت سالگی به کار هنری روی آورده بود و در بسیاری ازسریال ها از جمله "دره گرگ ها " مجموعه های دیگرنقش های متعددی را ...
نماینده رهبر شیعیان بحرین: مردم بحرین دادگاه شیخ عیسی قاسم را محکوم می کنند/ عربستان سعودی از اوضاع یمن و سوریه خشمگین است/ حرکت ملت بحرین در دست علما است نماینده رهبر شیعیان بحرین در ایران گفت: عربستان سعودی از اوضاع منطقه و به خصوص در سوریه و یمن خشمگین شده است و به همین دلیل فشارهای آن ها برای محکومیت آیت الله شیخ عیسی قاسم زیاد شده است.
نایب رئیس مجلس دهم مطرح کرد؛ کلنگ‌ زنی‌های روحانی در ابهام باقی ماند! نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: رئیس جمهور آمد و در حوزه احداث راه و جاده، کلنگ‌زنی کرد لکن این کلنگ‌ها در ابهام باقی ماند و ما سرعتی را در اجرای پروژه‌ها مشاهده نمی‌کنیم.
گزارش ویژه؛ مرموز به سیاهی کولا، پرخطر به زردی کانادا/ سم شیرین را بهتر بشناسیم! ایرانی‌ها بدون در نظر گرفتن عوارض بی‌شمار نوشابه‌های گازدار سالانه در حدود ۳ میلیارد و ۴۰۰ هزار لیتر از این نوع نوشیدنی را مصرف می‌کنند.
سردار نقدی در اجلاسیه بسیج اساتید در مشهد: عظمت انقلاب اسلامی باعث به زیر کشیده شدن دشمنان شده است رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز به اعتراف اوباما می‌توان اقتدار ایران را در سوریه درک کرد و این عظمت انقلاب اسلامی است که این گونه دشمنان را به زیر کشیده است.
قطع یکباره یارانه ها در کنار فیش های حقوقی نجومی؛ یارانه پیر مرد ۷۵ ساله روستایی قطع شد! شیرعلی مردای وهرانی پیرمرد ۷۵ ساله با اظهار گلایه مندی گفت: نزدیک به دوسال است یارانه اش قطع شده و هیچ یک از مسئولین جواب گو نیستند.
گفتگویی صمیمی با خواهر شهید باهنر: ماجرای ممنوع المنبر شدن شهید باهنر/ توصیه شهید باهنر به جوانان امروز اگر شهید باهنر نیستند، اما بیانات، کتاب ها وسخنرانی هایشان موجود است و انگار زمان تکرار شده باشد، حرف ها و سخنرانی هایی که دارد درخصوص شرایط امروز است.
انتخابات آمریکا در پیچ سرنوشت‌ساز؛ آیا ترامپ توانایی شکست کلینتون را دارد؟/ جنگ‌طلبی، ویژگی مشترک کاندیداهای آمریکایی نظرسنجی‌های عمومی نشان می‌دهد کلینتون از ترامپ سبقت گرفته و آن دسته از افرادی هم که فاقد نگاه جناحی هستند، شخصیت نامزد دموکرات‌ را به کاندیدای جمهوری‌خواه ترجیح می‌دهند.
سایه سیاه چوب حراج بر سر طلای سیاه ایرانیان/ وقتی خانه ملت برای دولت یازدهم در رأس امور نیست اظهارات زنگنه وزیر نفت دولت یازدهم نشان می دهد که دولت برنامه ای برای ارائه قراردادهای نفتی به مجلس ندارد و به عبارت دقیق درصدد دور زدن خانه ملت است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها