نعمت‌زاده: باید عقب‌ماندگی دوران جنگ و تحریم را جبران کنیم/ با ۱۰ تا ۱۵ درصد پیشرفت به جایی نخواهیم برسید وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت گفت: با ۱۰ تا ۱۵ درصد پیشرفت به جایی نخواهیم رسید و طرحی در دستور کار داریم که با کمک انجمن‌ها و تشکل‌های اقتصادی یک جهش در کشور ایجاد کنیم.
عکس خلبان جنگنده سوخو ۲۴ لحظاتی پس از سقوط +عکس محل سقوط تصویری از جنگنده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران لحظاتی پس از سقوط هواپیمایش، منتشر شد.
رئیس قوه قضاییه: آمریکایی‌ها پس از برجام به سراغ مسائل موشکی، حقوق بشر و حتی نفی شورای نگهبان می‌روند/ آمریکایی‌ها هیچ‌وقت دوستمان نبوده و نخواهند بود/ مرتجعین منطقه می‌خواهند کشور را ناامن کنند رئیس قوه قضاییه امنیت کشور را از مواهب الهی دانست و با تأکید بر لزوم هوشیاری مردم مقابل توطئه های دشمنان و تروریست ها تأکید کرد: باید قدر این امنیت را بدانیم و با هر تهدید و توطئه با هوشیاری مقابله کنیم.
FATF به دنبال نفوذ در اقتصاد ایران است/ غربی ها با این توافق می خواهند جبهه مقاومت در منطقه را تضعیف کنند امام جمعه اسفند دلگان گفت: به دولت مردان خودمان پیشنهاد می کنیم به لبخندهای دشمن که پشت آن هزار نیرنگ است توجه نکنند.
امام جمعه اهل سنت زهک: ورود گروه اقدام مالی به کشور تهدیدی بزرگ برای اقتصاد ایران است امام جمعه اهل سنت شهرستان زهک گفت:اعتماد به کشورهای غربی با در اختیار گذاشتن اطلاعات و آمار و ارقام محرمانه می تواند تهدید بزرگی برلی اقتصاد کشور به حساب آید.
تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان در هفته ای که گذشت: از کشف ۳۰هزار لیتر سوخت قاچاق در سراوان تا کشف نوشیدنی انرژی زا در نصرت اباد رئیس اداره تعزیرات حکومتی سراوان از کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق دراین شهرستان خبر داد.
امیر سیاری اعلام آمادگی رزمندگان نیروی دریایی ارتش برای اعزام به سوریه فرمانده نیروی دریایی ارتش از اعلام آمادگی ۲ گروه از رزمندگان این نیرو برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) در سوریه خبر داد.
پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی به نامه جهانگیری تمامی دستگاه‌ها موظفند نسبت به پرداخت‌های غیرمتعارف حساسیت نشان دهند و قاطعانه با موارد تخلف برخورد کنند در پی ارسال نامه معاون اول رئیس جمهور به رهبر معظم انقلاب مبنی بر درخواست همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادهای عمومی کشور با دولت در ایجاد انضباط به ویژه در امور مالی و رعایت کامل قوانین و مقررات و حرکت بر مدار قانون، مقام معظم رهبری به نامه جهانگیری پاسخ دادند.
یادداشت/ وقتی کمونیست‌ها در اقتصاد‌مقاومتی از دولت جلو می‌زنند/ عقیم‌سازی تحریم های آمریکا در دهه‌های گذشته کشورهایی که بانک مرکزی‌شان تحت تحریم قرار گرفت؛ مانند کره شمالی،کوبا،یوگسلاوی و ..تلاش کردند که نظام بانکی و مالی خودشان را طوری بازطراحی کنند.
آیت‌الله جوادی‌آملی: هیچ‌کس حق ندارد با اسرائیل همکاری کند استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه اگر به قدس آسیبی برسد، جامعه اسلامی آسیب می‌بیند، گفت: هیچ‌کس حق ندارد با اسرائیل همکاری کند.
آیت‌الله مکارم: نسل‌ها می‌روند و می‌آیند تا زمانی که به سلطه اسرائیل پایان دهند مرجع تقلید شیعیان گفت: مردم مسلمان ایران نمی‌گذارند مسئله فلسطین و قدس فراموش شود نسل‌ها می‌روند و می‌آیند تا زمانی که به سلطه اسرائیل پایان دهند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها