واکنش علمای اهل سنت به بازی دو بازیکن فوتبال در مقابل اسرائیل؛ با ورزشکارانی که به خاطر چند دلار منافع کشور را به مخاطره انداختند برخورد شود/ بازی در مقابل رژیم کودک کش اسرائیل توهین به جامعه اسلامی بود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان از مسئولین خواستند تا با ورزشکارانی که به خاطر پول منافع کشور را به مخاطره انداختند و با بازی در مقابل رژِیم کودک کش اسرائیل به جامعه اسلامی توهین کردند، برخورد شود.
استاد حوزه علمیه: دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است استاد حوزه علیمه با اشاره به اهمیت مبارزه با مواد مخدر گفت: مبارزه با بلای خانمانسوز اعتیاد تکلیف شرعی تمامی مدیران، مسئولان، دولتمردان و مردم در کشور اسلامی است.
حاشیه های سفر استانی روحانی دست نوشته های مردم در حاشیه سفر روحانی+تصاویر از جمله حواشی سفر استانی رئیس جمهور به استان مرکزی مطالبات مردمی است که به صورت دست نوشته هایی همراه مردم به محل سخنرانی رئیس جمهور آورده شده بود.
روحانی در جمع مردم اراک: مسابقه جهانی برای سرمایه‌گذاری در ایران/ معضل اصلی امروز «عدم رونق اقتصادی» است/ در کشور تنها یک مسیر وجود دارد/ انتخاب بین کلینتون و ترامپ انتخاب بین بد و بدتر است رئیس‌ جمهور گفت: آنها که فکر می‌کنند دو مسیر در کشور وجود دارد در خطا هستند، یک خط بیشتر در این کشور وجود ندارد.
آیت الله نوری همدانی: برای عفاف و حجاب در جامعه کار جدی نشده است/ در مقابل ضد ارزش‌ها ساکت نباشید یکی از مراجع تقلید گفت: چند سال است در خصوص عفاف و حجاب بحث می‌شود ولی هنوز کار جدی انجام نشده است؛ مدت‌ها است که بانک‌های ما دیرکرد می‌گیرند که این موضوع ربا است و هنوز نتوانسته‌ایم جلوی این کار را بگیریم.
پشت پرده سفر فائزه هاشمی به یاسوج آیا خانواده هاشمی بازهم برای انحراف افکار عمومی به "تشنج" نیاز دارد؟ تصمیم فائزه هاشمی برای سفر به کهکیلویه و بویر احمد که به دلیل ملاقات با عناصر ضد دینی در ماه های اخیر بارها خشم مردم را برانگیخته و در آخرین سفر خود به استان لرستان نیز فضا را متشنج کرده است کمی مشکوک به نظر می رسد.
وقتی بی اعتنایی به قانون عرف می شود؛ پلاک قرمزها در خدمت خانواده/تداوم استفاده شخصی از خودروهای دولتی روند استفاده شخصی از خودروهای پلاک قرمز یا دولتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل به گونه ای افزایش یافته که اغلب شب‌ها نیز مشاهده می شود، خیابان‌های میناب جولانگاه خودروهای دولتی است.
علمای اهل سنت در واکنش به حادثه دلخراش یمن؛ حمله عربستان به یمن تعرض به انسانیت است/ افراطی گری عربستان انزجار جهانی به همراه دارد/ جوامع بین الملل برخورد قاطعی با عاملان جنایت کنند حمله سعودی ها به یمن و کشته و زخمی شدن بیش از ۵۰۰ نفر از مردم بی دفاع این کشور را واکنش و اعلام انزجار علمای اهل سنت هرمزگان را بهمراه داشت.
سفیر عراق در ایران: زمان کم اقامت اربعین به دلیل موارد امنیتی عراق است/ دنبال برداشتن روادید سفر اربعین هستم سفیر عراق در ایران با بیان اینکه به دلیل موارد امنیتی مربوط به حمله تروریست‌ها زمان اقامت در اربعین کم است، گفت: زائران تنها از طریق اخذ ویزا می‌توانند به عراق سفر کنند.
تحلیل- نشنال اینترست: آیا رویکرد کلینتون یا ترامپ تغییری در سیاست کره شمالی ایجاد خواهد کرد؟ دو نماینده جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها همان راهی را در پیش گرفته‌اند که ایالات‌متحده بعد از سقوط شوروی سابق، طبق چارچوب توافقنامه ۱۹۹۴، در مقابل کره شمالی اتخاذ کرد.
همزمان با فرارسیدن ماه محرم؛ پرچم گنبد رضوی به رنگ مشکی درآید همزمان با آغاز ماه محرم، ویژه برنامه «اذن عزا» امروز در رواق انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها