یادداشت/ چشم گریان، آخرین ترفند تبلیغاتی اوباما برای مظلوم نمایی بی پولی و بدنامی میراث ننگین دولت هشت ساله باراک اوباما برای دونالد ترامپ جمهوری خواه می باشد.
یادداشت؛ از دید مردم عامل اصلی رکود اقتصادی کم کاری مسئولین است دوران لیبرالیسم اقتصادی با طلوع خورشید خمینیسم، خامنه ایسم و تئوری اقتصاد مقاومتی به سر آمده است.
مدرس حوزه علمیه مکی؛ جهان اسلام در حسرت وحدت عملیست/ بعد از انقلاب وحدت در کشور وضعیت مطلوبی دارد شیخ الاسلام عبد المجید شه بخش گفت: دشمنان اسلام با تشکیل اتحادیه های مختلف و مبادلات مالی نزدیک از وحدت بهره بیشتری برده اند.
یادداشت؛ آیا سرنوشت برجام دکتر روحانی به مثل سرنوشت پروتکل الحاقی می شود؟ تقابل ترامپ جمهوری خواه و روحانی نئو اصلاحاتی خاطره دوران هسته ای بوش پسر و سید محمد خاتمی را تداعی می کند.
امام جمعه اهل سنت فنوج: در صورت نقض برجام اقدام متقابل حق ماست مولوی سید علی قریشی گفت: مفاد مندرج در برجام حق ماست که در دستان دشمنان ما قرار گرفته است و می بایست استیفا گردد.
یادداشت/ هفته بسیج معیار تشخیص تابعین و ناکثین در انقلاب هفته بسیج میزان سنجش پایبندی برجسته ترین قشر جامعه به آرمان های نظام و انقلاب اسلامیست.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه شهید بهشتی تهران: داعش نیرویی طراحی شده برای ضربه زدن به جبهه مقاومت حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی گفت: شکست داعش تقویت جبهه مقاومت است به همین جهت خالقان و حامیان داعش به هر قیمتی در صدد حمایت از آن می باشند.
یادداشت/ جای مردان ایکس(X-Men) و انتقام جویان(Avengers) در مبارزه با داعش خالیست جای خالی ابر قهرمانان هالیوودی در عرصه واقعیت توسط جوانان مسلمان و در جبهه ای مقاومت پر شده است.
روایتی از سفر کاروان اسرای کربلا تا شام؛ امام حسین(ع) بزرگترین مجاهد کبیر فی سبیل الله کاروان به قصد کوفه عزم سفر می نماید و اینبار هم سر دسته کاروان حسین است.
یادداشت/ حسینیان زمان اجل اسرائیل را ۲۵سال آینده میدانند در تقابل حسینیان ویزیدیان در سال ۲۰۱۶ آیا لشکر شام زمان توان ایستادگی در برابر علمدارانی به مثل قاسم سلیمانی رادارد؟