قصابی دین اینبار با دیش های ماهواره؛ مسئولین شهری زاهدان غافل از تبلیغات خیابانی برای نصب ماهواره/ ماهواره بزرگترین ابزار قبح زدائی از منکرات دینیست تبلیغات خیابانی و دم دستی برای نصب ماهواره در خیابان های زاهدان چهره مذهبی این کلان شهر را کدر کرده است.
تقدیر علمای اهل سنت مرزنشین از خدمات سپاه؛ از خدمات سپاه در مرزی ترین و محروم ترین نقاط کشور متشکریم/ به حق سپاه پاسداران به منویات رهبری در خصوص اقدام و عمل جامه عمل پوشاند علماء اهل سنت منطقه محروم سرباز برپایی مراکز درمانی و بیمارستانهای صحرائی مجهز و بروزتوسط سپاه را الگوی انقلابی گری و پیروی از آرمان های امام راحل و خط و رسم رهبری انقلاب برای خدمت رسانی به مستضعفین ...
تیغ تیز آرایشگران بر گردن دین؛ ساختار شکنی آرایشگاه های مردانه در جهت مخالفت با دین قبح شکنیست اصلاح ابرو، نخ کردن صورت مردان و امثال این موارد در مذاهب اسلامی اعم از شیعه و سنی حرام قطعی شرعیست.
امام جمعه اهل سنت چابهار: عمل به قرآن و سنت رموز قدرت ایران اسلامیست مولوی ترنج زر گفت: عمل به قرآن کریم و سنت نبوی ازعوامل قدرت و بازدارندگی دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.
عالم بلوچ انقلابی اهل سنت که مورد تمجید رهبری قرار گرفت؛ مولوی عبد العزیز ساداتی در مقابل مخالفین انقلاب سینه سپر کرد/ فرزند مولوی عبد العزیزساداتی: من راه پدر را ادامه خواهم داد مولوی ساداتی ستاره درخشان انقلابی قوم بلوچ و اهل سنت در آسمان سراوان بود که با سلاح عمامه و آبرو مردم را در مسیر مستقیم نگاه می داشت.
امام جمعه زاهدان: آل خلیفه با همکاری عربستان سعودی مردم خود را آزار می دهند/ فصل الخطاب و حجت شرعی برای مرحوم هاشمی رهبری بود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: دلخوشی رهبری با وجود هجمه های سنگین داخلی و خارجی بر علیه ایشان وحدت ملی و حضور مردمی در مناسبت های مردمی به مثل ۲۲بهمن می باشد.
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز: عشق و علاقه بین قوم بلوچ و رهبری طرفینی است/ همواره مواضع رهبری نسبت به اهل سنت دلسوزانه و از سر لطف بوده است مولوی الله داد رسولی زاده گفت: قوم بلوچ همواره جانفشان و مرزبان ایران اسلامی می باشد.
سخن نگاشت؛ بیانات رهبری در دیدار مردم آذربایجان شرقی مجموعه سخن نگاشت های"بیانات رهبری در دیدار مردم آذربایجان شرقی" در سنت نیوز تهیه و آماده مشاهده می باشد.
جوان اهل سنت حافظ قرآن کریم: به حکم قرآن سرباز امام خامنه ای هستم/ اگر به دنبال عزت هستید درسایه قرآن پیدایش می نمایید یونس رئیسی گفت: در قرآن کریم آیاتی مبنی بر اطاعت از اولی الامر است که مصداق آن را در این زمانه مقام معظم رهبری می دانم.
امام جمعه نیکشهر: اقدام متقابل مردم ایران به تهدیدات آمریکا فریاد مرگ بر آمریکا بود یاوه گوئی آمریکایی ها از صدر انقلاب تاکنون ایمان مردم نسبت به انقلاب را خدشه دار نکرده است.