مظلوم کشی به سبک یزیدیان؛ چشم جهان اسلام برای مسلمانان میانمار گریان است/ مدرسه عاشورا بهترین آموزگار برای مبارزه با بودائیان مولوی عبد الحمیم قاضی گفت: محرم الحرام بهترین فرصت است تا با درس گرفتن از شهدای مظلوم کربلا و واقعه عاشورای حسینی مسلمانان به خودشان بیایند.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار؛ ترامپ سواد دیپلماتیک ندارد/ ایران پس از نقض برجام قدرتمند تر خواهد شد مولوی عبد الواحد بزرگ زاده گفت: ترامپ نمی تواند کشوری به عظمت جمهوری اسلامی را با تهدید و ارعاب مرعوب کند.
در نشست سه جانبه ظریف، جعفری و چاووش اوغلو در نیویورک مطرح شد مخالفت صریح وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه در نشست سه جانبه خود در نیویورک ضمن اعلام مخالفت صریح خود با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان، از رهبری اقلیم خواستند که از این اقدام خودداری کند.
مسئول گروه جهادی شهید جنگی زهی سیستان و بلوچستان: توزیع اولین مرحله پوشاک در بین طلاب و روحانیون نیازمند/ آماده مرمت و بازسازی یک حوزه علمیه در هفته دفاع مقدس هستیم مسئول گروه جهادی شهید جنگی زهی بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: به همت بسیج سازندگی استان و زاهدان و همکاری گروه جهادی شهید جنگی زهی، اولین مرحله از توزیع پوشاک در بین طلاب و روحانیون نیازمند حوزه ...
مدرس اهل سنت حوزه های علمیه؛ ای کاش ریاست محترم جمهور کوبنده تر در دهان شیطان بزرگ می کوبید/ ترامپ با لاف زنی در سازمان ملل آبروی ملت آمریکا را برد مولوی عبد الخبیر صمدانی فر گفت: در قرآن آیاتیست که جزا و جواب بدی،کینه توزی و عداوت کفار و دشمنان خدا را فقط با اقدام متقابل، کافی و قابل قبول می داند.
واکنش علماء اهل سنت به جدایی کردستان از عراق؛ جدایی کردستان از عراق تامین کننده منافع آمریکا و اسرائیل است/ عراق واحد حافظ امنیت امت اسلام و منطقه است علمای اهل سنت اقدامات اخیر در راستای جدایی کردستان از عراق را تقبیح و ملت عراق را به اتحاد و همدلی توصیه نمودند.
امام جمعه اهل سنت فنوج؛ خواب تجزیه عراق رویایی آمریکایست/ کردستان ایران دل در گرو نظام و رهبری دارد مولوی قریشی گفت: نقشه تجزیه کردستان رویایست که آمریکا با به وجود آوردن داعش به دنبال تعبیر آن بود.
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری؛ مظلومیت مسلمانان میانمار تداعی کننده واقعه کربلاست مولوی نذیر احمد سلامی گفت: اگر برای تعیین مصداق نوبل معیاری عقلایی وجود می داشت آن را به سران جنایتکار میانمار نمیدادند.
سخن نگاشت؛ سنی نما ها از منظر مولانا عبد الحمید سخن نگاشت مولانا عبد الحمید پیرامون تکفیریون را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان: اگر به غدیر خم تمسک می شد امروز شاهد فجایع میانمار نمی بودیم/ اگر امت اسلام بر در خانه غدیر برگردد متحد و عزتمند می شود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: عدم وحدت حقیقی مسلمین دیپلماسی منفعل جهان اسلام در قبال جنایات بشری بر علیه مسلمانان امثال میانمار را نتیجه می دهد.