سالگردی نحس؛ کشور مستقل فلسطینی در کنار اسرائیل خواب چهل ساله تعبیر نشده صهیونیسم چهل سال پیش به پیشنهاد انور سادات رئیس جمهور پیشین مصر، گروهی از رهبران سازشكار فلسطینی موافقتنامه‏ای با صهیونیست‏ها امضا كردند كه بر اساس آن، كشور مستقل فلسطین در ساحل غربی رود اردن تشكیل می‏ گشت.
به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام؛ جشن وحدت به میزبانی اهل سنت چابهار جشن عید میلادالنبی(ص)در مسجد جامع امام زین العابدین علیه السلام چابهار با شورو شوق عاشقان مصطفوی(ص) برگزار گردید .
سالروز امامت امام مهدی به اعتقاد برادران شیعه نهم ربیع الاول سالروز امامت امام مهدی به اعتقاد برادران شیعه می باشد.
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان؛ علت خلقت جهان نبی مکرم اسلام است مولوی نذیر احمد سلامی گفت: خداوند متعال وجود نازنین پیامبر اسلام را مایه رحمت و مغفرت اهل عالم قرار داده است و روایات و آیات مهر تایید بر ادعا زد.
سیستان و بلوچستان حماسه آفرید/ سیستان و بلوچستان متحد بر علیه شیطان بزرگ/ شیعه و سنی مرگ بر آمریکا را بر سر استکبار جهانی کوفتند مردم سیستان و بلوچستان باآرمان های نظام و رهبری بیعت مجدد کرده و فریاد استکبارستیزی سر دادند.
گزارش تصویری/ یادواره هفتمین سالگرد شهدای وحدت و امنیت و چهارمین یادواره شهید لکزایی یادواره هفتمین سالگرد شهدای وحدت و امنیت و چهارمین یادواره شهید لکزایی در جوار شهدای گمنام ایرانشهر بر گزار گردید.
پوستر/ کاروان کربلا پوستر"کاروان کربلا" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
تایپوگرافی/ دفاع مقدس تایپوگرافی"دفاع مقدس" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
پروژه اختلاف افکنی دشمنان با زیر سوال بردن غدیر خم؛ گواهی ۱۲۰ هزار حاجی حجة الوداع بر سندیت غدیر خم/ غدیر خم مظهر بی بدیل وحدت اسلامیست مولوی سید علی قریشی گفت: دین مسلمانان به وسیله محبت به امام علی(ع) کامل می گردد و این برگرفته از قرآن است.
اسطوره صبر و صلابت؛ امام هادی علیه السلام در اوج قدرت خفقان و استبداد، دست نیاز به سمت استکبار دراز نکرد امام هادی علیه السلام در دورانی زندگی می نمودند که خفقان و استبداد به شدت بی داد می کرد اما با وجود این دست سازش با ظالمان و شیاطین زمان خود نداده و در مقابل آنها ایستادند.