پیامد شرعی آرایش های نامتعارف؛ تشبه به یک فرهنگ خلق و خوی انسان را عوض می کند مدیر حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) زاهدان: از وادادگی فردی برخی از افراد جامعه ناراحتیم.
یادداشت روایتی از منبر قیام/ شهادت حاج آقا مصطفی درآمد قیام ۲۹ بهمن تبریز قیام ۲۹ بهمن تبریز سومین حادثه مهم تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۶ می‌باشد که پس از رحلت غریبانه حاج آقا مصطفی خمینی و قیام ۱۹ دی قم اتفاق افتاد.
روحانی پیش از عزیمت به عمان و کویت: ایران هیچگاه نه به فکر تجاوز و نه مداخله در امور داخلی کشوری بوده است/ سوء تفاهمات کشورهای منطقه با مذاکره حل و فصل می شود/ حضور خارجی ها هیچ خاصیتی ندارد رئیس جمهور با بیان اینکه همواره با دو کشور عمان و کویت روابط دوستان و صمیمانه ای داشته ایم گفت: ایران هیچگاه نه به فکر تجاوز به کشوری و نه مداخله در امور داخلی کشوری و نه تحمیل عقاید دینی، مذهبی و ...
نگاهی به قیام ۱۹ دی ماه ۱۳۵۶/ برگی زرین از کتاب انقلاب اسلامی روز نوزدهم دی ماه، یادآور حماسه بزرگ و با شکوهی است که برگ دیگری از کتاب زرین انقلاب اسلامی را رقم زد.
نگاهی به نامه تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف/ نامه‌ای تاریخی و حیات بخش که برای هدایت بشریت نقطه عطف شد با مطالعه پیام تاریخی امام راحل به گورباچوف درمی‌یابیم که این نامه، پیامی زنده و جاوید است که نه تنها برای گورباچوف، بلکه همه سیاست‌مداران شرق و غرب که در جهان مادی غوطه‌ورند، مصداق پیدا می‌کند.
علمای اهل سنت استان کرمانشاه: ملت ایران در روز ۹ دی سال ۸۸ سیلی محکمی به سران فتنه و حامیان آنها زدند/ حماسه ۹ دی نماد اقتدار و بصیرت انقلابی مردم ایران اسلامی است علمای اهل سنت در استان کرمانشاه در گفتگوهایی جداگانه بر اهمیت روز ۹ دی ماه در تاریخ ایران اسلامی تاکید کردند.
برنامه‌‌ جدید رسانه‌های غرب برای ارائه‌ی تصویری سیاه از جامعه‌ی ایرانی؛ درخواست بی‌بی‌سی از کاربران ایرانی/ انگلیسی‌ها چه اهدافی را دنبال می‌کنند؟ بی‌بی‌سی کارتن‌خواب‌های کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس را رها کرده و به دنبال بزرگ‌نمایی اندک کارتن‌خواب‌های ایرانی است تا بدین گونه وضعیت ایران را سیاه جلوه دهد.
بدعهدی های دنباله دار آمریکا در قبال ایران/ از"دزدی۲میلیاردی"و "محدودیت صدور روادیدبرای مسافران ایران"تا"پس ندادن پول‌های بلوکه شده"و"خلف وعده در گشایش‌های بانکی"و"تمدید۱۰ساله تحریم‌ها"/پاسخ ایران چه خواهد بود؟ ایرادات کنگره بعد از توافق لوزان بهانه ای بود که آمریکا برای خلف وعده در این توافق آورد و زیاده خواهی های آمریکا را به دنبال داشت؛ تحریم های حقوق بشری، موشک های ایران و بازرسی از سایت های نظامی، تلاش ...
نامه علیرضا زاکانی به روحانی در مورد لغو سخنرانی اش در مشهد: دولت از بیان کدام حقیقت در کلام این حقیر هراس دارد/مبارزه با مفسدان و در میان گذاشتن فساد آنان با مردم و نخبگان چه ضرری را متوجه دولت می کند زاکانی نوشت:لغو سه سخنرانی اینجانب در مشهد مقدس از سوی عوامل دولتی، هیچ پیامی جز این ندارد که کسانی در این کشور، تمایل به ایجاد یک جامعه تک صدایی دارند، جامعه ای که در آن، حامیان جریان سیاسی حاکم بر ...
نگاهی به یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب؛ نفوذ کلید واژه استراتژی دشمن در پسابرجام/ اشتهای نفوذی ها برای ورود به چه بخش هایی بیش تر است؟ یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب لزوم مقابله با پروژه نفوذ دشمن در کشور است که بایستی به آن توجه ویژه ای شود.