گزارش؛ ۱۰ نکته ضروری که قبل از خرید لپ تاپ باید بدانید اگر قصد خرید لپ تاپ دارید، این گزارش را تا انتها بخوانید.
با این بمب‌های نیروزا بعد از خانه تکانی کوهی پر از انرژی شوید! یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مصرف بعضی مواد غذایی بعد از خانه تکانی باعث بازگشت انرژی‌های ازدست رفته شما می‌شود.
«بدن تکانی» قبل از تعطیلات/ گیاهی که نوروز را برای دیابتی‌ها شیرین می‌کند! یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مصرف بعضی مواد غذایی قبل از تعطیلات نوروزی باعث پاکسازی بدن از سموم می شود.
راه‌های درمان و پیشگیری از آرتروز/ جلوگیری از پیشرفت آرتروز با کمک طب فیزیکی رییس انجمن طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران گفت: در صورتی که آرتروز بسیار پیشرفته بوده و مانعی در برابر فعالیت فرد باشد یا انحراف مفصل ایجاد کند، می‌توان برای بیمار عمل جراحی انجام داد.
گزارش؛ چگونه تلفن همراهمان را سریعتر شارژ کنیم؟ در این گزارش بهترین ترفندها برای شارژ سریع تلفن همراه را به شما آموزش می‌دهیم.
۶ توصیه برای مقابله با خطر ابتلا به آلزایمر با بالا رفتن سن عملکرد مغز کند می‌شود، قدرت یادگیری موضوعات جدید را تاحدودی از دست داده و به سختی می‌تواند خاطرات و اتفاقات کلیدی را به یاد آورد.
پانزده شخصیتی که در کودکی به حکومت رسیدند و جهان را دگرگون ساختند +تصاویر در زندگی واقعی حاکم کشوری بودن به همین راحتی نیست. تاریخ پر است از داستان پادشاهان، ملکه ها، امپراطورها و تزارهای کم سن و سالی که خیلی زود متوجه شده اند رهبری یک ملت کار آسانی نیست.
خطرناک‌ترین مواد شیمیایی خانگی که برای خانه‌تکانی نباید به آنها دست بزنید برخی مواد شوینده و پاک کننده حاوی موادی سمی و سرطان زا بوده که سلامتی و در مواردی با ترکیب آنها با یگدیگر مرگ زندگی فرد را تهدید می کنند.
آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است.
پیدا و پنهان پالم؛ از کاربرد پالم در صنعت «صابون سازی» تا ردپای آن در بروز سرطان و سکته قلبی! نماینده مجلس یازدهم گفت: روغن ترانس و اسید چرب روغن پالم بالاست و مصرف آن سبب بروز سرطان و سکته‌های مغزی و قلبی در افراد می‌شود.