کدخبر : 6925
سرویس : استان
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۶/۹/۹ - ۰۸:۲۲
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری:
توئیت های ضد اسلامی ترامپ نشانه استیصال اوست/ حضرت مریم و عیسی مسیح برای مسلمانان مقدس اند
مولوی نذیر احمد سلامی گفت: اینکه رئیس جمهور آمریکا مواضع یک تند روی انگلیسی را منتشر می کند گویای این مطلب است که هدف هر دوی آنها به چالش کشیدن اسلام و مسلمین است.

به گزارش سنت نیوز؛ دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه روند اتخاذ مواضع ضد اسلامیش، در توئیتر خود چند ویدئو با محتوای اسلام ستیزانه را بازنشر داد.

 ویدئویی‌هایی که جایدا فرانسن نائب رئیس حزب دست راستی و افراطی اول بریتانیا که مواضع تند و افراطی در قبال مسلمانان دارد، منشتر کرده است.

مولوی نذیر احمد سلامی نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری ضمن محکومیت اقداماتی این چنینی از سوی مقامات آمریکایی بر علیه مسلمانان ابراز داشت: ترامپ حق دارد که این چنین به مسلمانان حمله کند زیرا وی و همفکرانش تاکنون از تمام حربه هایی که به کار بسته اند فائده ای ندیده اند بدین منظورناامیدانه و ازسراستیصال دست به دامان این حربه شده است.

مولوی سلامی در خصوص اوج احترام و والایی منزلت حضرت مریم وعیسی مسیح سلام الله علیهما از منظر قرآن و مسلمانان ابراز داشت: بی بی مریم و عیسی مسیح در نگاه قرآن به پاکی، عفت و پاکدامنی معرفی می شوند و این اعتقاد قلبی ماست.

لازم به ذکر است در یکی از ویدئو های منتشر شده از سوی ترامپ، فردی به ظاهر مسلمان، پس از بیان اظهاراتی به زبان عربی، به قصد حرمت شکنی مجسمه «مریم مقدس» را بر زمین زده و آن را خرد می‌کند.

مدرس حوزه های علمیه اهل سنت با یکی دانستند منافع آمریکایی ها با انگلیسی ها در خصوص تضعیف اسلام عنوان داشت: اینکه رئیس جمهور آمریکا مواضع یک تند روی انگلیسی را منتشر می کند گویای این مطلب است که هدف هر دوی آنها یکیست و آن هم به چالش کشیدن اسلام و مسلمین است.

 

چاپ خبر