کدخبر : ۶۹۳۲                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶                         
گزارش؛

آیا داعشی ها و تکفیریون دست از دوستی با اسرائیل بر می دارند؟

حقیقت جاری بر لسان اهل فن و علماء امت اسلام اعم از شیعه و سنی خارجی بودن این افراد از دین را حکایت نموده و فاصله بعید آنها از اسلام حقیقی را ترسیم می نماید.

به گزارش سنت نیوز؛ فلسطین به عنوان کانون توجهات جهان اسلام در صده اخیر اصلی ترین موضوع مسلمانان بوده و هست.

اعلام رسمی پایتختی قدس برای اسرائیل با تائید ایالات متحده آمریکا فصل الخطابی بود که خباثت جریان استکبار جهانی و خوی ددمنشانه اسرائیلی،آمریکایی را برهمگان عیان نمود.

حال در این میان عده ای از جوانان مسلمان، بازی خورده دست خبیث شجره منحوسه صهیونیستی، آمریکایی شده و به زعم جهاد فی سبیل الله در دام تکفیر و کشتار برادران و خواهران بی گناه مسلمان خود افتاده و تصور می کنند که مرگشان شهادت و حیاتشان بابرکت است.

اما حقیقت جاری بر لسان اهل فن و علماء امت اسلام اعم از شیعه و سنی خارجی بودن این افراد از دین را حکایت نموده و فاصله بعید آنها از اسلام حقیقی را ترسیم می نماید.

فاصله ای که اسرائیل کودک کش را به آنها نزدیک نموده و کفر را هم نفس آنها گردانیده است به نحوی که دشمن خدا، قرآن و مقدسات اسلامی ای همچون قدس شریف را دوست پنداشته اند.

 در این میان این جبهه مقاومت اسلامی است که با کمال جرات و جسارت بر گرفته از ایمان و خلوص نیت اعلام رسمی حمایت خود در همه عرصه ها حتی در عرصه نظامی از قدس به عنوان ناموس مسلمین را ابراز داشته است.

سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب طی تماس تلفنی با فرماندهی گردان‌های شهید عزالدین قسام و فرماندهی سرایا (گردان های جهاد اسلامی) در غزه، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای پشتیبانی همه جانبه از نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین را اعلام کرد

فرمانده نیروی قدس سپاه همچنین بر آمادگی دیگر گروه‌های جبهه مقاومت در منطقه برای دفاع از مسجد الاقصی تأکید کرد.

حال باید دید آیا مدعیان اسلامیت و جهاد آیا حاضر هستند تا سر اسلحه های خود را به سمت دشمن خدا، قرآن و قدس شریف بچرخانند یا همچنان اصرار بر برادر کشی وقتل و غارت مسلمانان دارند؟

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۹۳۲
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها