کدخبر : ۶۹۳۰                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶                         
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت:

وعده رهبری در خصوص آزادی فلسطین وعده ای صادق است

مولوی عبد الغنی بارانی گفت: سران کشور های اسلامی می بایست از مواضع رهبری ایران درس گرفته و روش واکنش صحیح به اقدامات این چنینی را بیاموزند.

مولوی عبد الغنی بارانی مدرس حوزه های علمیه اهل سنت در گفتگو با سنت نیوز پایتختی قدس شریف برای اسرائیل را خلاف عرف بین الملل و موجب عصبانیت و ناراحتی مسلمانان جهان خواند و گفت: بنده توفیق حضور در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت شرف در محضر رهبری معظم انقلاب را داشتم.

وی افزود: موضع رهبری انقلاب در آن جلسه در خصوص اعلام پایتختی قدس شریف برای اسرائیل خبیث بسیار جالب، روشنگرانه و بصیرت افزا بود.

مولوی بارانی ادامه داد: همانطور که رهبری انقلاب در آن جلسه فرمودند "اینکه آنها ادعا میکنند میخواهند قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کنند، از عجز و ناتوانی آنهاست. در مسئله فلسطین، دست آنها بسته است و نمیتوانند اهدافشان را پیش ببرند."

مدیر مدرسه علمیه اهل سنت طوبی با اشاره موضع بسیار سنجیده رهبری معظم پیرامون اقدام اخیر اسرائیلی ها ابراز داشت: سران کشور های اسلامی می بایست از مواضع رهبری ایران درس گرفته و روش واکنش صحیح به اقدامات این چنینی را بیاموزند.

وی افزود: اطمینانی که رهبری انقلاب در خصوص نابودی اسرائیل خبیث و پیروزی فلسطین دادند جمعیت حاضر را مسرور و حاضرین را به هیجان آورد زیرا همگان می دانند رهبری انقلاب وعده ای نمی دهد مگر آنکه آن وعده صادق است.

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۹۳۰
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها