کدخبر : ۶۹۲۸                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶                         
روحانی کاراته کار:

وحدت مسلمانان فرآیند نابودی اسرائیل را سرعت می بخشد/ وحدت های صوری مصداق ریا، مضر و مخرب است

حجت الاسلام سعادت برین گفت: وحدت حقیقی مسلمانان سرعت اضمحلال طواغیت جهانی، خصوصا اسرائیل کودک کش را می افزاید.

به گزارش سنت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین مصطفی سعادت برین روحانی کاراته کار و فعال فرهنگی در شهرستان زاهدان ضمن گرامیداشت هفته وحدت، این ایام را نماد تجلی اخوت و همدلی مومنانه دانست و گفت: وحدت و تقریب مذاهب شاخصه ایست که در صورت تحقق، کمال امت اسلام را در پی دارد.

وی در ادامه افزود: غرب و استبداد جهانی در راستار روحیه استکباری خود پروژه نفوذ و تفرقه افکنی در بین امت رسول الله را در دستور کار مستقیم و آفند عامل و غیرعامل خود قرار داده است که هوشیاری و دقت عمل بیش از پیش مسلمین خصوصا هادیان همیشه در صحنه آن که همانا علماء و روحانیون می باشد را می طلبد.

استاد سبک شیتوریو شوکای یونیون کاراته وحدت های صوری را مضر و خطرناک خواند و عنوان داشت: وحدت صوری و ظاهری خطرناک است زیرا جنبه ریایی دارد و ریاکاران قطعا خسارت دیدگان در دنیا و آخرت می باشند.

حجت الاسلام سعادت برین افزود: اگر مسلمانان حقیقتا دست در دست هم دهند سرعت اضمحلال طواغیت جهانی بیشترشده و قطعا رژیم های جعلی کودک کشی به مثل اسرائیل با نابودیشان سریعتر ملاقات خواهند کرد.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب اسلامی فرموده اند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهید دید؛ این وعده قطعا محقق می شود اما در صورت اتحاد مسلمین و معاضدت آنها با یکدیگر فرآیند تحقق این وعده حق سرعت بیشتری خواهد گرفت.

 

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۹۲۸
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها