کدخبر : ۶۸۷۹                          گروه خبری : بین الملل                          تاریخ انتشار : جمعه ۵ آیان ۱۳۹۶                         

هشدار روسیه به آمریکا درباره اظهارنظر درخصوص آینده بشار اسد

نماینده روسیه در سازمان ملل متحد به آمریکا درباره هرگونه اظهار نظر مربوط به آینده رئیس جمهور سوریه و خانواده‌اش هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری تاس، واسیلی نبنزیا، نماینده روسیه در سازمان ملل متحد، به آمریکا، درباره هرگونه اظهار نظر مربوط به آینده بشار اسد، رئیس جمهور سوریه و خانواده‌اش هشدار داد.

واسیلی نبنزیا پس از پایان نشست شورای امنیت درباره سوریه گفت: «نباید در باره آینده کسی اظهار نظر و پیش بینی کرد؛ زیرا گذشت زمان بهتر آینده افراد را نشان می دهد». او در حالی اینگونه اظهارات را بیان می کند که رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا، در جدیدترین اظهارات خود گفته است «واشنگتن خواستار سوریه ای واحد و بدون حضور و نقش بشار اسد در دولت آینده این کشور است».

تیلرسون ضمن تاکید مجدد بر دیدگاه‌های دولت آمریکا درباره آینده سوریه مدعی شد: واشنگتن به آینده اسد و خانواده‌اش در حکومت دمشق اعتقادی ندارد؛ زیرا دوره زمامداری خانواده اسد رو به پایان است.

فرانسوا دلاتر، نماینده فرانسه در سازمان ملل که ریاست شورای امنیت را بر عهده دارد، ضمن خودداری از هرگونه اظهار نظر در باره اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا گفت: «اعضای شورای امنیت وحدت خود را درباره موضوع سوریه نشان داده اند».

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۸۷۹
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها