کدخبر : ۶۸۶۹                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : پنج شنبه ۴ آیان ۱۳۹۶                         
مدیر حوزه علمیه اهل سنت گورچان خاش؛

عربستان به جای اتهام زنی به ایران دست از جنایتکاری بردارد/ سعودی ها برای نشاندن لبخند بر چهره آمر یکایی ها موج ایران هراسی به راه انداخته اند

مولوی گلزار شهنوازی گفت: امیدواریم سران سعودی قبل از اینکه دیر شود به جای شکاف انداختن در بین صفوف مسلمین، به فکر مسلمانان میانمار، فلسطین و نابودی داعش بیفتند.

به گزارش سنت نیوز؛ مولوی گلزار شهنوازی مدیر حوزه علمیه اهل سنت گورچان تلاش های عربستان سعودی زنی به ایران را نشانه واضه و مبرهن شاگردی و وابستگی محض این حکومت به آمریکا خواند و ابراز داشت: سعودی ها برای نشاندن لبخند بر چهره اربابان آمریکایی خود و شخص ترامپ موجی از اتهام زنی بر علیه جمهوری اسلامی ایران را به راه انداخته اند.
استاد حوزه های علمیه اهل سنت در ادامه ابراز داشت: بسیار شگفت انگیز است دولتی که دستش تا مرفق به خون بی گناهان یمنی آلوده است و از سردمداران حامیان داعش می باشد مضاف بر به خاک و خون کشیدن حاجیان در سنوات گذشته چطور به خودش این اجازه را می دهد که در خصوص ایران که در خط مقدم مبارزه با تروریسم و استبداد است چنین وقیحانه حرف بزند.
مولوی شهنوازی افزود: امیدواریم سران سعودی قبل از اینکه دیر شود به جای شکاف  انداختن در بین صفوف مسلمین، برای امنیت مسلمانان مظلوم میانمار و نجات برادران فلسطینی از دست اسراییل و نابودی گروهک های تروریستی بجای حمایت از آنها اقدام واقعی کند.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۸۶۹
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها