کدخبر : ۶۸۰۷                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶                         
مدرس اهل سنت حوزه های علمیه:

ترامپ با عربی خواندن خلیج همیشه فارس قلب ملت ایران را جریحه دار کرد

مولوی عبد الوهاب حسین برگفت: امروز بزرگترین دشمنان اسلام اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکارندکه هر روز به بهانه ای واهی قصد دارند تا تیشه به ریشه اسلام بزنند.

 به گزارش سنت نیوز؛ مواضع اخیر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا موجی از خشم نفرت از سیاست های دولت مردان بی کفایت آمریکایی رادر درون ایران راه انداخته است.
موجی که سالهاست در قلب و جان ایرانیان نفوذ کرده و با این دست رفتار های خبیثانه برافروخته ر از گدشته، آتش نفرت از آمریکا را شعله ور تر می نماید.
مولوی عبد الوهاب حسین بر مدیرحوزه علمیه اهل سنت تعلیم القرآن هوشک در این خصوص ابراز داشت: دین مبین اسلام از بدو پیدایش دچار هجمه ی دشمنان اسلام بوده وتا قیام قیامت این مسئله تداوم پیدا می کند.
وی افزود:امروز بزرگترین دشمنان اسلام اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکارندکه هر روز به بهانه ای واهی قصد دارند تا تیشه به ریشه اسلام بزنند.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت با اشاره به توهین ترامپ به ملت ایران و عربی خواندن خلیج همیشه فارس ایران عنوان داشت:خلیج فارس نامیست که سالیان متمادی بر این خلیج نهاده شده است اما ترامپ با کینه ورزی و تعمدا آن را به خلیج عربی خواند تا قلب مردم ایران را جریحه دار کند.

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۸۰۷
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها