کدخبر : ۶۷۸۴                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶                         
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار:

خیال آمریکایی ها باج گیری از ایران در قالب اصلاح برجام است/ اسارت تفنگداران آمریکایی ضربه شست فراموش نشدنی سپاه به آمریکایی هاست

مولوی عبد الواحد بزرگ زاده: در صورت ماجراجوی آمریکایی ها درباره جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجربه به ذلت کشیده شدن تفنگدارانشان را تکرار خواهد شد.

مولوی عبد الواحد بزرگ زاده امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در گفتگو با سنت نیوز ضمن محکومیت مواضع اخیر ترامپ بر علیه ملت بزرگ ایران اسلامی ابراز داشت: مسلما هدف آمریکایی ها استعمار کشور های دیگر است به همین سبب با ملت بزرگ ایران دشمنی می کنند تا اربابان صهیونیستی را راضی نگه دارند.

وی در ادامه افزود: آمریکایی ها با هیاهو و جنجال کار به جایی نمی برد و نمی تواند حریف جمهوری اسلامی با صلابت و مقتدر گردد.

امام جمعه موقت اهل سنت چابهار با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا بر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز داشت: قطعا همه تحریم ها بر علیه جمهوری اسلامی ظالمانه است.

وی افزود: آمریکایی ها می خواهد مسائلی را که به دور از برجام است را مطرح کنند و به نوعی باج گیری کنند اما به لطف خداوندمجموعه جمهوری اسلامی ایران، خصوصا سپاه پاسداران با قدرت و صلابت خود مقاومت می نمایند.

مولوی بزرگ زاده معرفی سپاه به عنوان یک سازمان تروریستی از سوی آمریکایی ها را به ضرر جبهه مبارزان با تروریزم خواند و گفت: آمریکایی ها خود زاینده تروریسم هستند اما بر علیه سپاهی که حامی مردم ایران و مستضعفان و اشتغال آفرین برای جوانان ایرانیست توطئه می کنند که به خواست خدا سودی نخواهند برد.

امام جمعه موقت اهل سنت چابهار افزود: یقینا اگر آمریکایی ها در چها چوب مرز های ما دست به اقدامی بزنند به سرنوشت تفنگداران خود دچار شده و به ذلت و سر افکندگی کشیده خواهند شد.

 

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۷۸۴
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها