کدخبر : ۶۷۳۲                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶                         
گزارش/

دکترین ترامپیزم کلید واژه جنگ سرد جدید ایران و آمریکاست / رهبری ایران برنده نبرد ترامپ دیوانه و آیت الله خامنه ای عاقل و انقلابیست

رهبری ایران تنها سیاست مدار انقلابی دنیاست که افسار چموش ترین یانکی یاغی دنیا را در دست گرفته و آن را با ابزار سیاست و دیانت اسلامی مهار نموده است.

به گزارش سنت نیوز؛ اقدام احتمالی دولت آمریکا در قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی وزارت خارجه آمریکا در صورت عملی شدن نشانه‌ای از رفتار خصمانه این کشور بر علیه ملت ایران است.

این در حالسیت که ارتش و نیروهای مسلح هر کشور ضامن صیانت و امنیت آن کشور میباشد، لذا این اقدام را به مثابه اعلام جنگ تلقی می شود و یقینا جمهوری اسلامی ایران را به واکنشی سخت و قدرتمند وادار می کند.

از سوی دیگر ایالات متحده آمریکا هوای نقض برجام را نیز در سر دارد و این دو با هم تقابل سرد بسیار خشنی را فی مابین ایران اسلامی و جبهه استکبار جهانی به رهبریت آمریکا و مادر خواندگی رژیم صهیونیستی به وجود می آورد.

حال در اینجا بازیگری ترامپ در نقش یک دیوانه شاید حربه ای باشد برای ترساندن دشمنان و مطیع سازی دوستانش تا در این چاش جدید ترامپیزم کسی جرات نطق کشیدن را نداشته باشد و ترامپ در یکه تازی سیاسی خود تاخت برود.

اما در این میان یک مانع جدی در سر راه وی وجود دارد که نمی تواند از آن عبور نماید و آن هم بزرگ مرد عاقل ایرانیست که کهنه سیاست مدار انقلابی جهان است که همچون یک رام کننده زبردست افسار چموش ترین قاطر دنیا را در دست گرفته و با هر بد قلقی آن یک راهکار برای مهارش رو می نماید.

اینکه در اعمال تحریم‌های جدید علیه سپاه و یا سایر نهاد‌ها و مواردی که منافع ایران را به خطر بیندازد نقض برجام محسوب می‌شود شکی نیست اما شک در اینست که آیا آمریکا به منافع فرضی خود از قبل نقض برجام می رسد یا این ایرانست که متحد تر از قبل یک صدا فریاد مرگ بر آمریکا را در عمل با احیاء فر آیند هسته ای خود سر می دهد؟

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۷۳۲
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها