کدخبر : ۶۷۳۰                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶                         
مدیر هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان خبر داد

برقراری مسیر هوایی ایرانشهر- زاهدان برای رفاه حال مسافران چابهاری

مدیر هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان گفت: با برنامه ریزی همکاران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) برای مردم چابهار مسیر هوایی در روزهای شنبه و سه شنبه برقرار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ سعید بیانی در گفت و گو با خبرنگار  چهاربهاران، اظهار کرد: با توجه به برقراری پرواز در مسیر ایرانشهر شهروندان چابهاری می توانند 2 بار در هفته از این پرواز استفاده کنند.

وی افزود: مسافران خواستار تردد در این مسیر هوایی و جهت خرید بلیط و دریافت اطلاعات بیشتر به دفاتر خدمات مسافرت هوایی و یا دفتر " هما" مراجعه کنند.

بیانی برنامه پرواز را بدین شرح اعلام کرد؛ شنبه: ایرانشهر- چابهار- زاهدان و سه شنبه: چابهار- ایرانشهر- زاهدان

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی زاهدان گفت: برنامه پروازى این هواپیمایی که از شنبه ٢٢ مهرماه ٩٦ برقرار مى شود به این شرح است؛ روز‌های شنبه‌ها بندرعباس- زاهدان، ایرانشهر- چابهار، زاهدان -بندرعباس و سه شنبه ها در مسیر بندرعباس- زاهدان، چابهار- ایرانشهر و زاهدان- بندرعباس انجام می‌شود.

حمید پارسا افزود: نخستین پرواز هواپیمای شرکت هما در این مسیر روز شنبه /22 مهر/ هفته آینده ساعت 8:25 صبح از بندرعباس وارد فرودگاه بین المللی زاهدان می شود.

وی بیان کرد: این پروازها با هواپیمای ATR ایران ایر انجام می شود و تداوم آن نیازمند استقبال مسافران از این مسیر هوایی است.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۷۳۰
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها