کدخبر : ۶۷۰۲                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶                         
امام جمعه اهل سنت مسجد مکی:

برقراری امنیت پایدار بابیداری همه بزرگان،مسولان و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری میسر است

امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان گفت: برقراری امنیت پایدار با بیداری همه بزرگان، سران طوایف، مسئولان و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، مولوی عبدالحمید در نشست سران و طوایف و ریش سفیدان که با حضور مسئولان انتظامی استان برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته همه عوامل حوزه امنیت به ویژه نیروی انتظامی و مرزبانی، امنیت استان نسبت به سال‌های گذشته بسیار بهتر شده که امسال و سال گذشته جزء بهترین سال‌ها از نظر امنیتی بوده است.

امام جمعه مسجد مکی زاهدان تصریح کرد: نیروی انتظامی با ارائه خدمات پلیسی به اهل تشیع و تسنن جامعه، خدمات را به همه مردم ارائه می‌دهد که این خدمات و تلاش‌ها نقش مهمی در حفظ وحدت داشته است.

وی رسالت نیروی انتظامی در برقراری امنیت و نظم جامعه را، رسالتی سنگین خواند و گفت: نیروی انتظامی به صورت علنی و میدانی، امنیت را در جامعه برقرار می‌کند و اگر مشکلی ایجاد شود، این جان برکفان هستند که با ایثارگری خود با مخلان امنیت برخورد می‌کنند که امری بسیار ارزشمند است.

مولوی عبدالحمید، سرمایه اجتماعی و مردم را بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: مردمی بودن و حمایت مردم از مجموعه انتظامی نقطه قوت نیروی انتظامی است.

وی گفت: مأموران شریف نیروی انتظامی لباس خدمتگزاری به مردم را به تن کرده اند و برای امنیت و راحتی همه ما از آسایش و راحتی خود می‌گذرند تا کسب و کار و رونق اقتصادی در شهر‌ها توسعه یابد.

مولوی عبدالحمید با اشاره به اینکه رعایت و حفظ تقوای الهی، توصیه همه پیامبران بوده تصریح کرد: تقوا، مردمی بودن، جلب اعتماد مردمی، سرمایه‌هایی است که می‌تواند نیروی انتظامی را در رسیدن به اهداف آن کمک کند.

امام جمعه مسجد مکی زاهدان، موفقیت‌های امروز پلیس در سطح کشور و استان را نتیجه دعای خیر و حمایت مردم خواند و اظهار داشت: همه موفقیت‌ها و تحقق اهداف با مشارکت مردم به دست می‌آید.

وی تصریح کرد: ما باید هوشیار باشیم و بهانه دست دشمنان ندهیم تا با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای خود در مورد ما در جهان تبلیغ منفی و بین ملت ما شکاف ایجاد کنند.

امام جمعه مسجد مکی با اشاره به اینکه ایجاد شغل و توجه به ضروریات زندگی مردم می‌تواند در کاهش آسیب‌ها نقش داشته باشد، اظهار داشت: با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت بومی می‌توانیم زمینه‌های پیشرفت را فراهم و در آبادانی استان گام برداریم.

مولوی عبدالحمید در بخش پایانی سخنان خود به لزوم حمایت همه آحاد مردم جامعه از نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: اگر همدلی، وحدت و همکاری در بین ما وجود داشته باشد دشمن نمی‌تواند دربین ما رخنه کند و امنیت پایدار با بیداری همه بزرگان و سران طوایف و مسئولان و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به دست می‌آید

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۷۰۲
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها