کدخبر : ۶۶۷۰                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶                         
مظلوم کشی به سبک یزیدیان؛

چشم جهان اسلام برای مسلمانان میانمار گریان است/ مدرسه عاشورا بهترین آموزگار برای مبارزه با بودائیان

مولوی عبد الحمیم قاضی گفت: محرم الحرام بهترین فرصت است تا با درس گرفتن از شهدای مظلوم کربلا و واقعه عاشورای حسینی مسلمانان به خودشان بیایند.

به گزارش سنت نیوز؛ همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان یزیدصفتان عالم مظلوم کشی را با خون مسلمانان میانمار به صفحات تاریخ الصاق نمودند.

امروز چشم های مسلمانان گریان و دل های ایشان اندوه گین از مصیبت کشتار برادران و خواهران مسلمان میانماریشان به دست جبابره بودائی مذهب است.

مولوی عبد الحمیم قاضی مدرس حوزه های علمیه اهل سنت پیرامون مظلومیت مردم میانمار ابراز داشت: قاعده ای است که تاریخ را تکرار پذیر می داند؛ از صدر تاریخ اسلام تاکنون ظالمان بر مسلمانان ظلم روا داشته اند و نمونه های فراوان آن را در صفحات تاریخ می توان مشاهده کرد.

مولوی قاضی در ادامه ابراز داشت: در دوران مدرن کنونی با وجود مدعیان بیشماری که دم از حقوق بشر می زنند اما متاسفانه حقوق بشر فقط ابزاریست در دست کفار تا به وسیله آن به مقاصد خود برسند.

وی ادامه داد: اگر از جماعت مستکبرین و کافران عالم کسی آسیبی ببیند به سرعت گوش جهانیان را از این واقعه کر می کنند اما وقتی نوبت به حقوق انسانی مسلمانان می رسد مدعیان دروغین حقوق بشر سکوت را پیشه می کنند و نسبت به پایمال شدن خون انسان های بیگناه مسلمان هیچ گونه واکنش درخوری نشان نمی دهند.

مولوی قاضی در ادامه عنوان داشت: محرم الحرام بهترین فرصت است تا با درس گرفتن از شهدای مظلوم کربلا و واقعه عاشورای حسینی که به دست ظالمان آن زمان شهید شده اند مسلمانان به خودشان بیایند و در این دوران با وحدت و انسجام دولت میانمار و حامیان آن را تحریم نمایند.

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۶۷۰
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها