کدخبر : ۶۱۵۴                          گروه خبری : بین الملل                          تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵                         

«نتانیاهو» برای چهارمین بار مورد بازجویی قرار می‌گیرد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای چهارمین بار در هفته‌های اخیر از سوی پلیس مورد بازجویی قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، رسانه‌های اسرائیلی از طرح پلیس برای بازجویی دوباره از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی روز دوشنبه (امروز) در محل اقامت او در شهر «قدس» خبر می‌دهند.

 

این بازجویی که چهارمین مورد در نوع خود طی هفته‌های اخیر است، حول پرونده نتانیاهو و همسرش درخصوص دریافت کمک‌های مالی غیرقانونی در قالب هدایایی (رشوه) از برخی غول‌های اقتصادی (که به پرونده 1000 معروف است) و همچنین مکالمه او با «آرنون موزس» ناشر و صاحب امتیاز نشریه «یدیعوت آحرونوت» جهت پوشش سفارشی اخبار نخست وزیری و تضعیف «اسرائیل هیوم» بعنوان نشریه رقیب، متمرکز خواهد بود. (پرونده 2000)

 

به نوشته روزنامه «هاآرتص» یک منبع در پلیس رژیم صهیونیستی می‌گوید نتانیاهو در بازجویی روز دوشنبه باید به اعترافاتی که «سارا» همسر او داشته و با ادعاهای پیشین نخست وزیر تناقض دارد، پاسخ دهد.

 

نتانیاهو پیشتر در چند هفته اخیر، 3 بار مورد بازجویی درخصوص فساد مالی و سوء استفاده از قدرت قرار گرفته بود و این در حالی است که «ایهود اولمرت» نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی بخاطر فساد مالی اکنون در زندان به سر می‌برد.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۶۱۵۴
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها