کدخبر : ۵۳۶۲                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵                         
اسلام در محاصره رسانه؛

خطرناک ترین تدبیر دشمن بر علیه اسلام ترویج فرهنگ ابتذال است

دگردیسی فرهنگی که به همت غرب و خصوصا مدرنیته آمریکایی در کشور های اسلامی در حال وقوع است مردم را به لیبرالیسم فرهنگی می کشاند و مقدمه ای برای جایگزینی فساد و منکرات بجای تعبدیات می شود.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی سنت نیوز؛ مساجد به عنوان بزرگترین تشکیلات مردمی از صدر اسلام تاکنون منشاء تحولات و خیرات برای مسلمین بوده و می باشند.

از قدیم الایام دعو علماء و روحانیون نیز به بصیرت افزائی و روشنگری مباحث دینی و مادی در مساجد بوده است و همین مهم سبب شده است تا مساجد به یکی از خطرناک ترین پایگاه های مردمی بر علیه دشمنان اسلام تبدیل گردد.

دشمنان نیز به این مطلب واقف بوده و در سر روش های نفوذ و مقابله با نمازگزاری و مسجد محوری را می پرورانند و تا سر حد امکان تمام توان خود را برای تحقق آن خرج می نمایند.

از بزرگترین اقدامات آنها که با هدف تخریب اذهان مسلمین و بر هم زدن ساختار خانواده و خلوت کردن مساجد است ترویج فرهنگ غربی خصوصا با استفاده از ابزار رسانه است.

این ابزار در عصر کنونی مهمترین و قدرتمند ترین سلاح دشمن بر علیه خانواده های اسلامی و تفکرات مذهبی می باشد که اماکن مقدسه به مثل مسجد را به حاشیه می راند و در عوض تفریحات سالم و ناسالم را به عنوان یک فرهنگ مدرن جایگزین ملزمات دینی و شعائر اسلامی می نماید.

البته اسلام با تفریحات سالم مشکلی ندارد بلکه توصیه به آن هم می نماید اما تعظیم شعائر اسلامی را اولی بر تفریح می داند و دروهله اول آنها را مطالبه می نماید.

دگردیسی فرهنگی که به همت غرب و خصوصا مدرنیته آمریکایی در کشور های اسلامی در حال وقوع است مردم را به لیبرالیسم فرهنگی می کشاند و مقدمه ای برای جایگزینی فساد و منکرات بجای تعبدیات می شود.

یک کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با سنت نیوز ابراز داشت: دشمنان می دانند چه می کنند ولی اکثر ما نمی دانیم با خود چه می کنیم.

وی افزود: نظام امپریالیسم درصدد القاء تفکرات اباهگری در جامعه است تا ما را از اهداف کلان خود که همان تسلط عدل و داد الهی بر جهان است باز دارد.

وی خاطر نشان کرد که تا مسجد و خانواده اسلامی باشد غرب نمی تواند بر اسلام پیروز شود پس تمام تلاش خود را برای بر هم زدن این استوانه های دینی می نماید.

حال تصمیم با ماست که با دشمن همکاری کنیم یا خود و اعتقاداتمان را با پافشاری حفظ نماییم.

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۳۶۲
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها