کدخبر : ۵۳۴۴                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵                         
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان خبر داد:

کشف نزدیک به ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از ۲ هزار بشکه گریس/ متخلفین ۲۵ میلیارد ریال محکوم شدند

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از کشف نزدیک به ۴ هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد و گفت: این میزان سوخت از ۲ هزار و ۶۲۴ بشکه گریس کشف شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از عصرهامون به نقل از روابط عمومی تعزیرات استان، محمد حسین اشرفی اظهار داشت: 2 هزار و 624 بشکه گریس توسط گمرک چابهار به ظن قاچاق توقیف و در بررسی های صورت گرفته و نظریه اداره استاندارد مشخص گردید 75 درصد گریس های مکشوفه حاوی  373 هزار و 920 لیتر سوخت از نوع گازوئیل می باشد.

وی افزود: پرونده پس از تشکیل در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر مورد رسیدگی قرار گرفت.
اشرفی خاطر نشان کرد: شعبه رسیدگی کننده با توجه به محرز بودن قاچاق کالا و از طرفی عدم مطابقت کالای توقیف شده با کالای اظهار شده و عدم ارائه مدارک و مستندات توسط متهم ، تخلف را محرز دانست و متهم ردیف اول را بعنوان مباشرت در قاچاق علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه به میزان 15 میلیارد ریال جزای نقدی و متهم ردیف دوم  را از حیث مشارکت در قاچاق به میزان 10 میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

اشرفی اظهار داشت: شعبه مربوطه با توجه به شرایط و نحوه ارتکاب تخلف هر دو متخلف را همچنین به مدت 5 سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم کرد. 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۳۴۴
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها