کدخبر : ۵۳۲۰                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵                         
همرزم شهید حاج قاسم میرحسینی؛

شهید میرحسینی یک الگوی ارزشمند تاریخی است

سردار باغبانی،همرزم شهید حاج قاسم میرحسینی از او به عنوان یک الگوی ارزشمند تاریخی یاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ به نقل از سفیر شرق سردار غلامرضا باغبانی،همرزم شهید میرحسینی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:رشادت و ایثار بی پایان شهید میرحسینی هیچگاه فراموش نمی شود چرا که در سخت ترین لحظات جنگ با فرماندهی خود موجبات پیروزی عملیاتها را فراهم می کرد.

وی به ویژگی های اخلاقی شهید میرحسینی اشاره کرد و گفت:بصیرت و آگاهی و برخورداری از ایمان قوی موجب شد تا این شخصیت انقلابی به یک اسطوره تبدیل شود.

همرزم شهید میرحسینی در ادامه افزود: رشادت و از خود گذشتگی شهدا در مسیر تثبیت انقلاب اسلامی نقش مهمی داشت و حضور شهید میرحسینی در عملیات های مختلف یعنی پاسداری از انقلاب و حفظ میهن در همه ی برهه های تاریخی بسیار مهم قلمداد می شود و نسل جوان باید از شهیدان الگو بگیرند.

سردار باغبانی همچنین بیان کرد:اخلاص و ایستادگی شهید حاج قاسم میرحسینی زبانزد خاص و عام است و باید یاد و خاطره ی این عزیزان را گرامی بداریم تا ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی فراموش نشود.

وی این انقلاب را ثمره خون شهیدان دانست و افزود:پیروزی انقلاب در گرو ایثار و مقاومت شهدا است و رزمندگان از سر شوق و علاقه زیاد به امام و میهن خود راهی نبرد حق علیه باطل شدند و با اخلاص در عمل هرآنچه داشتند را برای این انقلاب نثار کردند.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۳۲۰
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها