کدخبر : ۵۲۴۳                          گروه خبری : اخبار                          تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵                         
به همت گروه جهادی عاشقان ثارالله انجام شد:

احداث خانه برای محرومین استان/بازسازی مساجد توسط بسیجیان اهل سنت

مسئول گروه جهادی عاشقان ثارالله گفت: در راستای رفع محرومیت و توسعه روزافزون جامعه، انجام کارهای جهادی باید به عنوان یک اولویت پیگیری و اجرا شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سنت نیوز؛ ناصر محمدینی در گفت و گو با عصر هامون افزود: گروه جهادی عاشقان ثارالله از اوایل سال گذشته فعالیت های جهادی خود را در استان آغاز کرد و هم اکنون به صورت هفتگی با بهره گیری از توان 12جوان فعالیت های جهادی خود را انجام می دهند.
وی با بیان اینکه میانگین سنی اعضای گروه جهادی عاشقان ثارالله بین 23تا 24سال می باشند، خاطر نشان کرد: این افراد با عشق و علاقه در روزهای جمعه و بعضا در هر هفته 3روز اقدام به فعالیت های جهادی می کنند.

وی با اشاره به احداث دیوار مسجد محله چاه جمال شهرستان دلگان، ادامه داد: از بزرگترین فعالیت های این گروه جهادی ساخت خانه های محرومین و ساخت دیوار مساجد می باشد.
این فعال گروه جهادی ضمن درخواست از مسئولان برای برگزاری اردوهای زیارتی برای اعضای گروه های جهادی فعال در استان، تصریح کرد: افراد حاضر در گروه جهادی عاشقان ثارالله از قشر کم برخوردار جامعه هستند و امیدواریم از سوی مدیران و مسئولان مربوطه حمایت های لازم جهت تشویق این افراد به مثل برگزاری اردوهای زیارتی انجام شود.
وی در پایان آمادگی گروه جهادی عاشقان ثارالله را برای حضور و فعالیت در برنامه های جهادی سراسر کشور اعلام کرد.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۲۴۳
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها