کدخبر : ۵۲۳۶                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵                         
امام جمعه اهل سنت زاهدان:

خداوند انتقام خون به ناحق ریخته شده شیخ نمر را از قاتلانش می ستاند

مولوی اسفند فر: عربستان می توانست نقش کلیدی درجهان اسلام ایفا کند اما با اقدامات نسنجیده جایگاه خود را ضایع و تباه کرد.

به گزارش  سنت نیوز؛ سال گذشته میلادی سالی پر از اندوه و مصیبت برای جهان اسلام رقم خورد زیرا تقریبا روزی نبود که در آن مسلمان کشی نباشد و جنایت رخ ندهد.

در ابتدای سال گذشته میلادی خبری در سطح رسانه های جهان منتشر شد که علماء اسلام را بسیار غمگین و نگران کرد؛ آیت الله شیخ نمر به دست آل سعود گردن زده شد.

خبری که آماج بدبینی و ناامیدی از اصلاح سران سعودی را در سطح جهان اسلام به را انداخت و تیر خلاص سعودی ها به دموکراسی نام گرفت.

در ایران نیز شیعه و سنی از شنیدن این خبر متاثر شده و در پیام های جداگانه ای این ابراز خشم و انزجار خود از اقدام وحشیانه سعودی اعلام را داشتند.

مولوی محمد اسفند فر امام جمعه اهل سنت مسجد توحیدی زاهدان در گفتگو با سنت نیوز در این خصوص ابرازداشت: این اقدام دولت سعودی غیر قابل قبول بود و نباید عالمی را به جهت بیان عقائد و موضع گیری هایش به زندان انداخت و به قتل رساند.

وی درادامه افزود: عربستان سعودی با ارتکاب چنین اقداماتی ارزش خود را در میان مسلمانان از دست می دهد و تنها می تواند به کف زدن های آمریکایی ها و انگلیسی ها دل خوش باشد.

امام جمعه اهل سنت مسجد توحیدی زاهدان در ادامه افزود: عربستان می توانست نقش کلیدی درجهان اسلام  ایفا کند اما با اقدامات نسنجیده ی این چنینی جایگاه خود را ضایع و تباه کرد.

مولوی اسفند فر افزود: خداوند مرحوم شیخ نمر را با شهداء بدر و احد محشور نماید خود انتقام خون به ناحق ریخته شده ایشان را از قاتلانش می ستاند.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۲۳۶
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها