کدخبر : ۵۲۱۹                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵                         
سال جدید ترک ها با طعم مرگ آغاز شد؛

دست دعا مردم ترکیه برای بازگشت امنیت به کشورشان بالاست

مولوی بزرگ زاده: امیدوراریم که ملت های اسلامی، دست از اختلاف و دعوا بردارند و به امت واحده اسلام با یک هدف و آرمان در مقابل دشمنان بایستند.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی سنت نیوز؛ ترکیه این روزها با آماج حملات تروریستی مواجه است؛ این تیتر، صدر اخبار روز جهان می باشد.

اما چرا یکی از زیباترین کشورهای جهان که از امنیت خوبی بر خوردار بود امروز به چنین اوضاع اسف باری دچار شده است؟

با نگاه به عملکرد چند سال گذشته این کشور می بینیم که ترکیه به اتوبان عبور و مرور، داد و ستد و مامن گاه تروریست های درگیر در عراق و سوریه تبدیل شده است.

اتوبانی که حالا خودش طعم تلخ ناامنی را تجربه می کند و مردمانش درد و رنج را در سال نو میلادی عیدی می گیرند و برای دولت مردانشان دعا می کنند که ای کاش به آغوش امت اسلام و کشور های مظلوم مسلمان بر گردند و دست از دامان صهیونیست ها و آمریکایی ها بردارند.

دامانی که تروریسم و داعش فرزند نامشروع آن می باشد و برادر کشی سنت و بدعت عادی در میان آن هاست که مردم ترکیه را نیز در آتش خود می سوزاند.

مولوی عبد الواحد بزرگ زاده امام جمعه موقت چابهار در این خصوص ضمن ابراز تاسف از کشتارهای اخیرترکیه و سائر کشور های اسلامی ابراز داشت: ما امیدوراریم که ملت های اسلامی، دست از اختلاف و دعوا بردارند و به امت واحده اسلام با یک هدف و آرمان در مقابل دشمنان بایستند.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۲۱۹
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها