کدخبر : ۵۰۹۷                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵                         
امام جمعه اهل سنت نگور:

حقوق شهروندی اقدام عملی می خواهد نه پیامک تبلیغاتی / ای کاش هزینه نجومی پیامک ها صرف محرومیت زدائی می شد

مولوی عبد الرحمن عارفی گفت: پیشنهاد می کنم هزینه های اضافی را که صرف پیامک می شود در بازار ریخته شود تا حداقل قیمت بادمجان ارزان گردد.

مولوی عبد الرحمن عارفی امام جمعه اهل سنت نگور در گفت و گو با سنت نیوز پیرامون پیامک ارسالی ریاست محترم جمهوری درباره حقوق شهروندی ابراز داشت: این پیامک دو مرتبه برای بنده آمده است و این سوال را در ذهن من تداعی کرده که چطور می شود در انتهای دوران ریاست جمهوری جناب دکتر روحانی و در آستانه انتخابات ایشان حقوق شهروندی را به مردم متذکر می شوند.

امام جمعه اهل سنت نگور افزود: پیشنهاد می شود ریاست محترم جمهوری به روش های دیگری به مثل صدا و سیما، شبکه های مجازی و سایتها حقوق شهروندی و یا سائر تبلیغات خود را رسانه ای کنند تا بیت المال که حق محرومین و مستضعفین است صرف این موارد غیر ضروری نگردد.

استاد حوزه های علمیه اهل سنت با اشاره اوج محرومیت و فقر در برخی مناطق سیستان  بلوچستان ابراز داشت: بهتر بود هزینه نجومی ای که صرف پیامک های تبلیغاتی می گردد برای محرومیت زدائی، اشتغال زائی برای جوانان محروم ، حمایت از مستضعفین، تاسیس یا تجهیز بیمارستان و یا مدرسه سازی در مناطق محروم صرف گردد؛ اینها برای ما رعایت حقوق شهروندیست نه ارسال پیامک و هزینه تراشی برای ملت.

وی افزود: ملت ایران اقدام عملی در راستای حمایت از حقوق شهروندی را بر تبلیغ آن ترجیح می دهند به همین منظور بهتر است دولت محترم با محرومیت زدائی صداقت خود را به مردم اثبات نمایند.

مولوی عارفی با بیان یک پیشنهاد ادامه داد: پیشنهاد می کنم هزینه های اضافی را که صرف پیامک می شود در بازار ریخته شود تا حداقل قیمت بادمجان ارزان گردد.

 

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۰۹۷
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها