کدخبر : ۵۰۳۸                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵                         
در قالب اردوئی زیارتی، سیاحتی؛

علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان عازم قم شدند

کاروان زیارتی، سیاحتی متشکل از ۱۲۰ تن از ائمه جمعه و جماعت اهل سنت و ۴۰ نفر از مبلغین تشیع از شهرستان های زاهدان، خاش، زابل و زهک می باشد که به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش سنت نیوز؛ جمعی از ائمه جمعه و جماعات تسنن و تشیع سیستان و بلوچستان به همت سازمان طلاب و روحانیون سپاه سلمان این استان به جهت زیارت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها، اماکن مذهبی و دیدار مراجع تقلید عازم قم شدند.

سفر این کاروان که متشکل از ۱۲۰ تن از ائمه جمعه و جماعت اهل سنت و ۴۰ نفر از مبلغین تشیع از شهرستان های زاهدان، خاش، زابل و زهک می باشد که به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام مجتبی بامری مسئول سازمان طلاب و روحانیون سیستان و بلوچستان هدف از این سفر را انس و الفت بیش از پیش روحانیت تشیع و تسنن دانست و گفت: هدف این کاروان ضمن زیارت و سیاحت از اماکن مذهبی و بهره مندی ازمحضر مراجع اعظام تقلید تحکیم وحدت و اخوت بین برادران تشیع و تسنن می باشد.

 

 

وی افزود: وحدت عملی که همگان به دنبال آن هستیم در چارچوب اینچنین مسافرت هایی بیشتر نمایان می شود زیرا همدلی و همسفری علماء تشیع و تسنن استان، بزرگترین و بهترین الگو برای سائر کشور های اسلامیست.

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۵۰۳۸
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها