کدخبر : ۴۷۴۱                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵                         
امام جمعه اهل سنت فنوج:

در صورت نقض برجام اقدام متقابل حق ماست

مولوی سید علی قریشی گفت: مفاد مندرج در برجام حق ماست که در دستان دشمنان ما قرار گرفته است و می بایست استیفا گردد.

به گزارش سنت نیوز؛ برنامه جامع  اقدام مشترک یا برجام تفاهم نامه ای بین المللی بین ایران 5+1بود که با هدف تعامل بیشتر و تامین رفاه برای مردم ایران صورت گرفت.

بعد از امضای برجام جمهوری اسلامی ایران با انجام تمام مفاد مندرج در برجام حسن نیت خود را برای تعامل با غرب نشان داد اما غرب سبقه بد عهدی های خود را ادامه داد و ناقص الخلقه ای را به نام برجام به ایران اسلامی غالب کرد.

به گفته تمام مسئولین در گیر با برجام این قرارداد بین المللی به صورت کامل محقق نشده و قسمت های بسیار مهم آن تاکنون به اجرا در نیامده است.

رهبری نظام نیز بارها بر بدعهدی های آمریکایی ها و هم پیمانانشان درخصوص برجام اشاره داشتند و اقدام متقابل جمهوری اسلامی را به عنوان راه حل در صورت تخلف بیشتر از ضروریات دانستند.

امام جمعه اهل سنت فنوج در این خصوص اظهار داشت: ما از سابقه بد عهدی های آمریکایی ها و دوستانشان با خبر بودیم لکن آخرین فرصت را برای اتمام حجت به آنها دادیم.

مولوی سید علی قریشی در ادامه با اشاره به قانونی بودن برجام عنوان داشت: مفاد مندرج در برجام حق ماست که در دستان دشمنان ما قرار گرفته است و می بایست استیفا گردد.

وی در مورد فرض نقض برجام از طرف مقابل ابراز داشت:  یقینا در صورت نقض برجام از طرف مقابل حق اقدام متقابل برای ایران محفوظ است.

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۴۷۴۱
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها