کدخبر : ۴۲۲۲                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : شنبه ۱ آیان ۱۳۹۵                         
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه شهید بهشتی تهران:

داعش نیرویی طراحی شده برای ضربه زدن به جبهه مقاومت

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی گفت: شکست داعش تقویت جبهه مقاومت است به همین جهت خالقان و حامیان داعش به هر قیمتی در صدد حمایت از آن می باشند.

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی سنت نیوز؛  به وجود آوردن جریانی تکفیری در دل مسلمانان آخرین نور امید برای جهان غرب بود تا اسلام را زمین گیر نماید.

چشم امیدی که تا لبه موفقیت را دید اما به عزم مردمی و هدایت و رهبری مرجعیت دینی و علماءمذهبی شیعه و سنی در آستانه نابینایی قرار دارد.

اما سوال اساسی که ذهن جامعه انسانی را به خود مشغول می نماید اینست که آیا غرب و خصوصا ایالات متحده آمریکا  خوابی دیگر را برای مسلمانان دیده است؟ و آیا باری دیگر غرب آسیا  آبستن فتن غربی، عربی می شود ؟

نکته مبنایی که در سیاست غرب در خصوص غرب آسیا وجود دارد فشار اروپا و آمریکا برای تسلط بر این نقطه از جهان است زیرا منبع ارژی و مهد ادیان الهی بودن این منطقه دو ویژگی ایست که هر کس حاکم این خطه از جهان باشد به نوعی حاکمیت جهان را مصادره کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی در این خصوص ابراز داشت: داعش برای جنگ نیابتی به جهت مبارزه با جبهه مقاومت طراحی شده است.

مسئول شورای استانی نهادهای رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به حمایت همه جانبه استکبار غربی، عربی از داعش عنوان داشت: شکست داعش تقویت جبهه مقاومت است به همین جهت خالقان  و حامیان داعش به هر قیمتی و به انواع روشها در صدد حمایت و پشتیبانی از عاملین خود در منطقه می باشند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه شهید بهشتی تهران در ادامه افزود: اساسا روحیه جهان مستکبر غرب بر تدارک تروریست ها و بر هم زدن قدرت جبهه مقاومت می باشد و در این مسیر از هیچ اقدامی مضایغه نمی کنند اما ما امیدواریم به فضا خداوند پیروزی نهایی برای یاوران حقیقی دین و جبهه مقاومت اسلامی حاصل گردد.

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۴۲۲۲
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها