کدخبر : ۴۰۰۷                          گروه خبری : استان                          تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵                         
یادداشت/

حسینیان زمان اجل اسرائیل را ۲۵سال آینده میدانند

در تقابل حسینیان ویزیدیان در سال ۲۰۱۶ آیا لشکر شام زمان توان ایستادگی در برابر علمدارانی به مثل قاسم سلیمانی رادارد؟

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی سنت نیوز؛ در طول تاریخ افرادی در دفاع از حق و حقیقت قیام کرده و عده ای نیز در مقابلشان به دشمنی پرداخته اند.

اما در میان داعیان حق حسین بن علی(ع) دارای ممیزه های شخصیتی و شاخصه های جریانی خاصی است که در هیچ یک از افراد بشر بدین صورت جمع نگردیده است.

از جمله این وجه تمیز ها می توان به ایستادن تمام قد امام حسین (ع) در دفاع از دین به هر قیمتی بود؛ تا آنجا که حتی از رویارویی با ابر قدرت نیرومندی که مجهز به سلاح تهدید و تطمیع بود نیز خوفی نداشت.

امروز جمهوری اسلامی ایران با داعیه رهروی حسین بن علی(ع) و به زعامت رهبری از تبار حسین و با نگرش حسینی روی کار است اما تفاوت های در میان است.

در زمان امام حسین(ع) مدعیان حمایت زیاد بودند اما در عمل عده زیادی از آنان جا زده و یا از غافله جا ماندند اما ایران اسلامی 8 سال دفاع مقدس را بدون تجهیزات مدرن اما با قلب و اراده ای حسینی به پایان رساندند.

نتیجه آنکه ایرانیان از وفا به عهد با کسی که دست بیعت به آن داده اند بویی برده اند؛ نعمتی که کمتر نصیب امام حسین(ع) شد و در آخر اسباب شهادت آن امام را فراهم آورد.

نکته بعدی اینکه امام حسین در تنگنا و محاصره دشمن قرار گرفت در حالیکه برای جنگ نیامده بودند و بدون سپاه و لشکر عازم کوفه شده بودند تا آنجا که اهل و عیال خویش را نیز با خود همسفر کرده بودند.

اما جمهوری اسلامی آماده جنگ با همان رویکردی استکباری که حسین بن علی را به خاک وخون کشید می باشد ولی مشکل اینجاست که دشمن هر دم در قامتی نو سر بلند می کند.

روز ی در لباس یزید ظاهر می شود روزدیگر بنی عباس ها ظهور می کنند گاهی در جلد انگلیس و شوری خود نمایی می کنند و امروزه به پوست آمریکا و سگ نگهبانش اسرائیل درآمده وهمه سر در یک آخوردارند.

همه ظالم و مستکبرند و سودای خفقان دشمنان در سر دارند اما امروز حسین زمان غریب نیست بلکه ازمحلال مستکبرین قریب است.

حلقومی که ردای حسین بر تن صاحب آن است می گوید اسرائیل تا 25 سال آینده نخواهد بود و عاقبت شوری سرنوشت ایالات متحده شرک و نفاق گاوچران هاست.

وی در اشاراتی جهان را پر از عدل می بیند و این وعده خدا را نزدیک میپندارد و همگان را برای آمدن یوسف امت محیا می نماید.

سوال اصلی اینست که در تقابل حسینیان ویزیدیان در سال 2016 آیا لشکر شام زمان توان ایستادگی در برابر علمدارانی به مثل قاسم سلیمانی رادارد؟

به نظر شما برنده میدان جنگ ایران و جهان کفر  چه کسیست؟

 

 

انتهای خبر / سنت نیوز / کد خبر ۴۰۰۷
نسخه چاپی
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
مشاهده نظرات
پاسخ به نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها