سخن نگاشت؛ قدس از آن ماست سخن نگاشت قدس از آن ماست را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
سخن نگاشت؛ تقابل اسلام ناب محمدی و داعش سخن نگاشت تقابل اسلام "ناب محمدی و داعش" در کلام آیت الله عباسعلی سلیمانی را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
سخن نگاشت؛ کسب و کار حلال از منظر مولانا عبد الحمید سخن نگاشت کسب و کار حلال از منظرشیخ الاسلام مولانا عبد الحمید را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
سخن نگاشت؛ ای کاش در زندان می ماندم!!! سخن نگاشت شهید آیت الله مهدی شاه آبادی در خصوص فساد در بین برخی از انقلابیون سابق را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
سخن نگاشت؛ بیانات رهبری درباره شهید مدافع اسلام حججی سخن نگاشت بیانات رهبری درباره شهید مدافع اسلام حججی را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
سخن نگاشت؛ سنی نما ها از منظر مولانا عبد الحمید سخن نگاشت مولانا عبد الحمید پیرامون تکفیریون را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
سخن نگاشت؛ ابراز ارادت مولانا عبد الحمید نسبت به رهبری معظم انقلاب مجموعه سخن نگاشت های ابراز ارادت و لزوم تبعیت از مقام معظم رهبری در کلام مولانا عبد الحمید اسماعیل زهی را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
سخن نگاشت؛ مواضع سران سه قوه در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم مجموعه سخن نگاشت مواضع سران سه قوه در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
سخن نگاشت؛ از اشتباه در تاسیس تروریسم داعشی تا تشر های توخالی غرب به ایران در بیان رهبری مجموعه سخن نگاشت های بیانات رهبری انقلاب در خصوص رفتارهای متناقض اروپا و آمریکا در برخورد با تروریسم را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
سخن نگاشت؛ بزرگترین عبادت از منظر رهبری چیست؟ مجموعه سخن نگاشت های رهبری انقلاب در خصوص"بزرگترین عبادت و مامی توانیم" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.