فعال فرهنگی اهل سنت: عربستان سعودی به دنبال لطمه زدن به وحدت اسلامیست مولوی عبد الرحیم رئیسی گفت: جمهوری اسلامی ایران قدرت خود را از خداوند متعال دارد و هیچ نیرویی نمی تواند در مقابلش ایستادگی نماید.
فعال فرهنگی اهل سنت: وقتی مردم آمریکا به ترامپ اعتماد ندارند ما چطور می توانیم اعتماد کنیم؟/ آمریکایی ها فقط در صورت تبعیت محض از ایشان راضی می شوند مولوی عبد الرحیم رئیسی: نه تنها دوستان اروپایی آمریکا متضرران از اعتماد به آمریکایی ها شده اند بلکه هم پیمانان مسلمانش هم از رفاقت با آمریکایی ها خسارت دیده اند.
فعال فرهنگی اهل سنت؛ باید مدیریت حج و خادم الحرمینی به کشورهای اسلامی سپرده شود/ شیعه و سنی واقعه غدیر خم را فرخنده می دانند مولوی عبدالرحیم رئیسی گفت: همه مذاهب اسلامی غدیر را به عنوان فضل و فخری برای امام علی رضی الله عنه می دانند.
کارشناس مذهبی اهل سنت: مواضع ترامپ بر علیه ایران لطیفه بی مزه سیاسیست مولوی عبد الرحیم رئیسی گفت: ایران الگوی خوبی از وحدت اقشار و مذاهب برای جهانیان است.
به مناسبت سالروز بمبارانی که یکصد و شصد هزار نفر کشته گرفت؛ بمباران اتمی هیروشیما و تاسیس داعش از جنایات فراموش نشدنی در طول تاریخ است/ دولت آمریکا یک ویروس خطرناک و مرگبارست کارشناس مذهبی اهل سنت گفت : تجربه تاریخی از جنایات آمریکایی ها خصوصا بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی ما را به این واقعیت می رساند که آمریکایی ها غیر قابل اعتماد هستند.
زائر اهل سنت اربعین: با تمام مخالفت ها حضور در راهپیمایی اربعین را ضرورت جامعه دانستیم مولوی عبد الرحیم رئیسی گفت: برخی از برادران اهل سنت ما نظراتی مبنی بر شرکت نکردن در این راهپیمایی دارند که البته محترم است اما برای ما قابل قبول نبوده و مقتضی ضرورت جامعه نیست.
زائراهل سنت اربعین؛ به قصد تحکیم وحدت اسلامی و تعظیم فرهنگ حسینی به کربلا رفتم فوج عظیم جمعیت زائرین اربعین حسینی خواری دشمنان و سربلندی دوستان امت اسلام را رقم می زند.
۱