سخن نگاشت/ استفاده از ماشین‌های گران قیمت برای روحانیون و طلاب حرام است مجموعه سخن نگاشت های رهبر انقلاب پیرامون منع از اسراف و استفاده از ماشین های گران قیمت برای روحانیون و طلاب را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
حرامی هایی که مجوز دارند؛ از ویترین های مزین به لباسهای جلف تا ابرو های برداشته شده/ مسئولین فرهنگی چه می کنند؟ امروزه فرهنگ غرب در میان ایران اسلام محور، محور فساد و تباهی شده است.
روحانی در مراسم بهره‌برداری ازتصفیه‌خانه فاضلاب مشهد: مردم را آزار ندهید؛ آنها باید مطمئن باشند جوان‌شان آینده شغلی دارد/ بعضی‌ها باران ممانعتند! رئیس جمهور در مشهد گفت: ما نباید مردم را آزار دهیم، ما باید کمک کنیم به مردم. مردم ما متدین هستند و می‌دانند ماه عزاداری و شادی باید چه کار کنند.
آیت الله مکارم شیرازی: سفر به عراق بدون ویزا حرام است یکی از مراجع تقلید شیعیان جهان بار دیگر در سخنان خود سفر بدون ویزا به عراق را حرام دانست و از مردم خواست قوانین و مقررات را رعایت کنند.
نبش قبر در چه مواردی جایز است؟ آیت‌الله آیت میردامادی گفت: نبش قبر در اسلام عملی حرام به شمار می‌رود، اما شرع در ۹ موقعیت بیرون کشیدن جسد از خاک را واجب کرده است.
۱