گزارش؛ آیا داعشی ها و تکفیریون دست از دوستی با اسرائیل بر می دارند؟ حقیقت جاری بر لسان اهل فن و علماء امت اسلام اعم از شیعه و سنی خارجی بودن این افراد از دین را حکایت نموده و فاصله بعید آنها از اسلام حقیقی را ترسیم می نماید.
استاد سبک شیتوریو شوکای یونیون کاراته؛ با تبعیت از رهبری دشمنان جبهه مقاومت را ناک اوت خواهیم کرد حجت الاسلام مصطفی سعادت برین گفت: اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت، اوج بغض و غیظ دشمن از اقتدار اسلام محمدیست.
فعال فرهنگی اهلسنت؛ فرمان های تحریم ترامپ بر علیه مسلمانان خدمت ناخواسته وی به اسلام است/ جبهه مقاومت خواستار قطع دائمی روابط با آمریکاست مولوی یونس هاشمزهی گفت: اگر ترامپ بخواهد تعهدات آمریکا نسبت به کشور های مسلمان را پاره کند ما هم به حکم رهبری انقلاب تعهداتی که به آنها داده ایم را به آتش می کشیم.
امام جمعه اهل سنت زاهدان: جبهه مقاومت در نبرد غزه برای اسلام افتخار آفرید مولوی محمد اسفندفر گفت: اسرائیل در اوج قلدری و توانمندی نظامی نتوانست بر ایمان و شجاعت جوانان مسلمان فلسطینی چیره شود.
موضع علماءاهل سنت نسبت به باز پس گیری حلب؛ سربازان جبهه مقاومت فرزندان نامشروع آمریکایی ها را به خاک و خون کشیدند/ بعد از حلب نوبت باز پس گیری فلسطین است علماء اهل سنت باز پس گیری حلب به دست جبهه مقاومت از چنگال تروریست های تکفیری را مقدمه باز پس گیری فلسطین دانستند.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه شهید بهشتی تهران: داعش نیرویی طراحی شده برای ضربه زدن به جبهه مقاومت حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی گفت: شکست داعش تقویت جبهه مقاومت است به همین جهت خالقان و حامیان داعش به هر قیمتی در صدد حمایت از آن می باشند.
اظهار نظر علماء اهل سنت به مناسبت روز مقاومت؛ جبهه مقاومت سبب ابهت اسلام و شریان حیات مستضعفان عالم است/ نقش جمهوری اسلامی ایران در جبهه مقاومت مانند سر در بدن است درجنگ سی و سه روزه لبنان این حمایت های جمهوری اسلامی ایران از حزب الله غیور بود که اسباب پیروزی حزب الله بر اسرائیل را فراهم نمود.
به مناسبت روز مقاومت اسلامی؛ پوستر/جبهه مقاومت اسلامی به مناسبت روز مقاومت اسلامی پوستر جبهه مقاومت اسلامی را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
۱