چیت چیان: برخورد با حفر چاه‌های غیرمجاز شدت می‌یابد/ برداشت بی‌رویه آب از سوی کشاورزان وزیر نیرو با بیان اینکه برداشت آب بیش از حد در بخش کشاورزی یکی از دلایل اصلی تغییر اقلیم است، گفت: در حال حاضر وزارت نیرو به شدت این موضوع را دنبال می‌کند، تا چاه‌هایی که غیرمجاز حفر شده‌اند، را ...
وزیرجهاد کشاورزی: بازار را در بخش کشاورزی رها کرده‌ایم/ عدم اعتقاد به «ما می‌توانیم» حرف تنبل‌هاست وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که بازار را در بخش کشاورزی رها کرده‌ایم، گفت: برای تعیین تکلیف قیمت تضمینی برنج و گندم جلسه مشترکی با شورای اقتصاد برگزار شده است.
محصول کشاورزی آهن نیست که قابل نگهداری طولانی مدت باشد/ برنج وارداتی ملاک دولت برای تعیین قیمت برنج وزیر جهاد کشاورزی در مورد افزایش قیمت برنج در بازار گفت: قیمت برنج خارجی در مقایسه با سال گذشته افزایشی ندارد و چون ذخایر استراتژیک خود را براساس برنج خارجی تامین کنیم.
رئیس اتحادیه صادرکنندگان محصولات کشاورزی: موز قرمز وارداتی حاصل پیوند با توت‌رنگی است! سیدرضا نورانی واردات موز مبتلا به نوعی بیماری ویروسی را غیرعلمی دانست و گفت: موزی که داخل آن رنگی است، حاصل پیوند با انواع توت های رنگی در دنیا تولید می شود و محصول جدیدی نیست.
۱