رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: ترامپ برای ما یک رئیس‌جمهور غیرمتعارف است/ پوتین منافع ما را از بین می‌برد رایان با تاکید بر اینکه به نظر می رسد توئیت کردن های ترامپ ادامه خواهد یافت، تصریح کرد: «باید بگویم که ما یک رئیس جمهور غیرمتعارف خواهیم داشت».
یادداشت/ چشم گریان، آخرین ترفند تبلیغاتی اوباما برای مظلوم نمایی بی پولی و بدنامی میراث ننگین دولت هشت ساله باراک اوباما برای دونالد ترامپ جمهوری خواه می باشد.
ترامپ متن سخنرانی مراسم تحلیف را خودش شخصاً خواهد نوشت! گزارش‌ها حاکی از آن است که دونالد ترامپ قصد دارد متن سخنرانی مراسم تحلیفش را خودش بنویسد.
"بی‌بی‌سی فارسی" و حمایت از گزینه نظامی علیه ایران؛ نیروی دریایی سپاه، جنگ‌طلبی احتمالی "ترامپ" را چگونه پاسخ می‌دهد؟ آمریکا ممکن است شروع‌کننده جنگ دریایی با ایران در خلیج فارس باشد اما قطعاً پایان‌دهنده آن نخواهد بود و چنین کارزاری، موجبات تضرر و پشیمانی ایالات متحده در برابر ایران را فراهم خواهد کرد. این نکته‌ای ...
سید حسن نصرالله: حزب‌الله روابط خوبی با رئیس‌جمهور لبنان دارد/ سوریه در یک قدمی پیروزی است
ترامپ: باید به این رویکرد مخرب مداخله و آشوب پایان دهیم / در خاورمیانه میلیاردها دلار خرج کردیم در حالی که وضع خودمان وحشتناک است رئیس جمهور منتخب آمریکا وعده داد بجای تلاش برای سرنگونی رژیم‌های خارجی، روی شکست داعش تمرکز کند.
لحن عجیب ترامپ در گفت‌وگو با نخست‌وزیر پاکستان/ هر وقت دوست داشتید به من زنگ بزنید! انتشار متن صحبت‌های رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در گفت‌وگو با نخست‌وزیر پاکستان، بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی پیدا کرده است.
واشنگتن پست: با وجود ایران کم خطر «ترامپ» باید عاقل باشد/لغو برجام سبب شکاف آمریکا با ۵ کشور دیگر می‌شود روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» در سر مقاله روز خود به رئیس جمهوری منتخب این کشور توصیه کرد در قبال برجام رفتار عاقلانه‌ اتخاذ کند.
اجمالی/ قاسمی در نشست خبری مطرح کرد؛ ترامپ باید مواضعش را تعدیل کند/ لوایح کنگره آمریکا قابلیت اجرایی ندارند بهرام قاسمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری در محل وزارت امور خارجه حضور یافت.
اعتراضات همچنان ادامه دارد مخالفان ترامپ در خیابان‌ها/ معترضان آمریکایی: جنبش متوقف نمی شود هزاران تن از معترضان به دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا در شهرهای شیکاگو، نیویورک، سانفرانسیسکو، سین سیناتی و تورنتو کانادا با شعار "نه به ترامپ، نه به نژاد پرستی و نه به سیاست های ضد ...