عضو پارلمان انگلیس: دعوت از ترامپ مایه شرمساری است یکی از اعضای پارلمان انگلیس دعوت از رئیس‌جمهوری آمریکا برای سفر به بریتانیا را مایه شرمساری دولت انگلیس خواند.
لاریجانی: صحبت‌های اخیر ترامپ «مغشوش» است رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات اخیر ترامپ در منع ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا گفت: دولت آمریکا به دلیل مشکلات داخلی مجبور به‌طعنه زدن به کشورهای دیگر است و صحبت‌های اخیر ترامپ مغشوش ...
پیام تهدیدآمیز توییتری رئیس‌جمهور آمریکا+ پاسخ ظریف ترامپ: ایران با آتش بازی می‌کند/ قدر اوباما را ندانستید رئیس جمهوری آمریکا در حساب توئیتری خود مدعی شد که ایران با آتش بازی می‌کند.
رضایی: آقای ترامپ! بزرگ‌تر از تو به ایران اخطار دادند اما نتوانستند کاری کنند/ مراقب پوست خربزه ملک سلمان و نتانیاهو باش دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیام ها و رفتارهای ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز آقای ترامپ توییت کرده که من به ایران اخطار داده ام. بزرگ تر از تو به ایران اخطار داده اند و کاری ...
فعال فرهنگی اهلسنت؛ فرمان های تحریم ترامپ بر علیه مسلمانان خدمت ناخواسته وی به اسلام است/ جبهه مقاومت خواستار قطع دائمی روابط با آمریکاست مولوی یونس هاشمزهی گفت: اگر ترامپ بخواهد تعهدات آمریکا نسبت به کشور های مسلمان را پاره کند ما هم به حکم رهبری انقلاب تعهداتی که به آنها داده ایم را به آتش می کشیم.
مشاور امنیت ملی ترامپ: ایران باید سپاسگزار آمریکا باشد!/ از امروز رسماً ایران را تحت نظر قرار می‌دهیم مشاور امنیت ملی دولت آمریکا گفت که واشنگتن بعد از آزمایش موشکی اخیر ایران، این کشور را از امروز «رسماً تحت نظر» قرار داده است.
لاریجانی در نطق پیش‌ از دستور: لغو ویزا از سوی آمریکا سخافت در بینش آنها را بیشتر نشان داد/ موضع هنرمند ما در مقابل آمریکا نمونه‌ای از غیرت ایرانی است رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام اخیر آمریکا در لغو ویزا، سخافت در بینش و رفتار آنها را بیشتر نشان داد و ازطرفی هراس این دولت را نشان داد که پشت ظاهر عوام فریبی و دموکراسی پنهان شده است.
فریاد اعتراض علماء اهل سنت؛ فرمان ترامپ مبنی بر محدودیت ورود مسلمانان به آمریکا نابخردانه است/آتش مسجد ویکتوریا از امضا فرمان محدودیت ورود مسلمانان افروخته شد جامعه علماء، مدرسین و فعالین فرهنگی اهل سنت سیستان و بلوچستان فرمان محدودیت ورود مسلمان ها به آمریکا و به آتش کشیده شدن مسجدی در ایالت تگزاس را به شدت محکوم کردند.
ترامپ فرمان «غربالگری مهاجران از کشورهای مسلمان» را امضا کرد/ ورود اتباع ایران ۹۰ روز تعلیق شد رئیس‌جمهور آمریکا فرمانی را علیه مهاجران به کشورش امضا کرد که به ادعای او هدفش ممانعت از ورود تروریست‌هاست. طبق فرمان، اتباع ایران نیز مشمول این محدودیت شدند.
ایندیپندنت: چرا ترامپ صدور روادید آمریکا برای شهروندان عربستانی را ممنوع نکرد؟ ترامپ با وجود امضای دستور توقف ورود مهاجران مسلمان به آمریکا، صدور روادید برای شهروندان عربستانی را ممنوع اعلام نکرد.