گزارش/ دکترین ترامپیزم کلید واژه جنگ سرد جدید ایران و آمریکاست / رهبری ایران برنده نبرد ترامپ دیوانه و آیت الله خامنه ای عاقل و انقلابیست رهبری ایران تنها سیاست مدار انقلابی دنیاست که افسار چموش ترین یانکی یاغی دنیا را در دست گرفته و آن را با ابزار سیاست و دیانت اسلامی مهار نموده است.
مجلس نمایندگان آمریکا امروز درباره ارتباط دولت ترامپ با روسیه نشست علنی برگزار می‌کند مدیران اف‌بی‌آی و آژانس امنیت ملی آمریکا امروز نتیجه تحقیقات درباره ارتباط احتمالی دولت ترامپ با روسیه را علنی خواهند کرد.
گاف لفظی ترامپ در کنفرانس مشترک مطبوعاتی با مرکل! دونالد ترامپ طی دیدار با آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان در یک گاف لفظی آمریکا را «یک شرکت بسیار قدرتمند» معرفی کرد.
عضو پارلمان انگلیس: دعوت از ترامپ مایه شرمساری است یکی از اعضای پارلمان انگلیس دعوت از رئیس‌جمهوری آمریکا برای سفر به بریتانیا را مایه شرمساری دولت انگلیس خواند.
لاریجانی: صحبت‌های اخیر ترامپ «مغشوش» است رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات اخیر ترامپ در منع ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا گفت: دولت آمریکا به دلیل مشکلات داخلی مجبور به‌طعنه زدن به کشورهای دیگر است و صحبت‌های اخیر ترامپ مغشوش ...
پیام تهدیدآمیز توییتری رئیس‌جمهور آمریکا+ پاسخ ظریف ترامپ: ایران با آتش بازی می‌کند/ قدر اوباما را ندانستید رئیس جمهوری آمریکا در حساب توئیتری خود مدعی شد که ایران با آتش بازی می‌کند.
رضایی: آقای ترامپ! بزرگ‌تر از تو به ایران اخطار دادند اما نتوانستند کاری کنند/ مراقب پوست خربزه ملک سلمان و نتانیاهو باش دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیام ها و رفتارهای ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز آقای ترامپ توییت کرده که من به ایران اخطار داده ام. بزرگ تر از تو به ایران اخطار داده اند و کاری ...
فعال فرهنگی اهلسنت؛ فرمان های تحریم ترامپ بر علیه مسلمانان خدمت ناخواسته وی به اسلام است/ جبهه مقاومت خواستار قطع دائمی روابط با آمریکاست مولوی یونس هاشمزهی گفت: اگر ترامپ بخواهد تعهدات آمریکا نسبت به کشور های مسلمان را پاره کند ما هم به حکم رهبری انقلاب تعهداتی که به آنها داده ایم را به آتش می کشیم.
مشاور امنیت ملی ترامپ: ایران باید سپاسگزار آمریکا باشد!/ از امروز رسماً ایران را تحت نظر قرار می‌دهیم مشاور امنیت ملی دولت آمریکا گفت که واشنگتن بعد از آزمایش موشکی اخیر ایران، این کشور را از امروز «رسماً تحت نظر» قرار داده است.
لاریجانی در نطق پیش‌ از دستور: لغو ویزا از سوی آمریکا سخافت در بینش آنها را بیشتر نشان داد/ موضع هنرمند ما در مقابل آمریکا نمونه‌ای از غیرت ایرانی است رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام اخیر آمریکا در لغو ویزا، سخافت در بینش و رفتار آنها را بیشتر نشان داد و ازطرفی هراس این دولت را نشان داد که پشت ظاهر عوام فریبی و دموکراسی پنهان شده است.