مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ‌سیستان و بلوچستان در همایش ائمه جمعه و جماعت: مساجد محوری‌ترین پایگاه‌ دینی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی هستند حجت‌الاسلام علی‌نقی طهرانی‌زاده گفت: مساجد بزرگترین و محوری‌ترین پایگاه‌های معنوی و دینی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در جامعه هستند.
گزارش تصویری/ حضور علماء شیعه و سنی سراوان در رزمایش الی بیت المقدس گزارش تصویری "حضور علماء شیعه و سنی در رزمایش الی بیت المقدس" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
به مناسبت بیست و دوم بهمن ؛ بیعت محرومترین استان کشور با حکومت مستضعفان/ کلید واژه مرگ بر آمریکا رمز مشترک وحدت ملی گزارش تصویری راهپیمایی بیست و دوم بهمن ۱۳۹۵ سیستان و بلوچستان را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
گزارش تصویری/ هم اندیشی علماء بسیجی تشیع و تسنن برای پیشرفت بسیج گزارش تصویری نشست هیئت های اندیشه ورز علماء بسیجی تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
نماینده ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه پاسداران سیستان و بلوچستان؛ نشست علماء شیعه و سنی در دهه فجر نشانه بصیر بودن است/ اجتماعات علماء شیعه و سنی کمر دشمنان را می شکند حجت الاسلام و المسلمین بارانی گفت: این جمع خودمانی و با محبت حیل دشمنان را نابود و آنها را از اخلال در امورات ما ناامید می نماید.
دیدار جمعی از علماء تشیع و تسنن با مراجع تقلید؛ آیت الله مکارم شیرازی: از پیش از انقلاب با علماء و مردم سیستان و بلوچستان ارتباط داشته و داریم/ آیت الله نوری همدانی: هر جای پیکره اسلام ظلمی شود همه جهان اسلام دردمند می شود صبح امروز جمعی از ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان با آیات اعظام مکارم شیرازی و نوری همدانی دیدار کردند.
در گفت و گو با علمای اهل سنت عنوان شد؛ رهبر انقلاب، عامل وحدت شیعه و سنی/ وحدت ضامن پیروزی امت اسلامی است علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رهبر انقلاب عامل وحدت شیعه و سنی است، عنوان کردند: امنیت امروز ایران مرهون وحدت اقوام است.
سیستان و بلوچستان حماسه آفرید/ سیستان و بلوچستان متحد بر علیه شیطان بزرگ/ شیعه و سنی مرگ بر آمریکا را بر سر استکبار جهانی کوفتند مردم سیستان و بلوچستان باآرمان های نظام و رهبری بیعت مجدد کرده و فریاد استکبارستیزی سر دادند.
در زاهدان به وقوع پیوست؛ همایش جایگاه اهل بیت علیهم السلام در منابع اهل سنت / گزارش تصویری و بیانیه همایش جایگاه اهل بیت علیهم السلام در منابع اهل سنت با حضور گسترده روحانیت تسنن و تشیع سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.
به همت سازمان بسیج طلاب و روحانیون سیستان و بلوچستان ؛ علماء و روحانیون شیعه و سنی راه های مقابله با نفوذرا بررسی نمودند+گزارش تصویری همایش استانی آموزش ائمه جماعات و اساتید حوزه های علمیه با محوریت نفوذ و راه های مقابله باآن در زاهدان برگزار شد.