آیت‌الله جنتی در حرم امام خمینی(ره): امام حامی مظلومین، مستضعفین، فقرا و پابرهنگان بود/ کاری نکنیم که امام از ما ناراضی باشد رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دشمنی با ظالمان و حمایت از مظلومین به عنوان اصول نهضت بنیانگذار انقلاب گفت: راه امام راهی نورانیست که باید ادامه دهیم و حقی است که ایشان بر گردن ما نهاده‌اند و باید ...
امام جمعه اهل سنت جالق: شاگردان شیعه و سنی مکتب امام از آرمان های انقلاب صیانت می کنند/ ولایت فقیه ابزار کار آمد مبارزه با ظالم های زمانه است مولوی مجیب الرحمان رئیسی گفت: امام راحل درس مسئولیت پذیری را به جامعه آموخت و ما نیز وظیفه داریم تا این درس را یاد گرفته و به نسل بعد نیزآموزش می دهیم.
حرم امام خمینی(ره) آماده برگزاری مراسم تدفین «مرحوم هاشمی» شد با حضور اقشار مختلف مردم، حرم امام راحل آماده برگزاری مراسم تدفین مرحوم هاشمی شد.
امام جمعه اهل سنت چابهار: علت اصلی بهانه جویی های پی در پی دشمنان، اسلامیت حاکم بر ایران است مولوی ترنج زر گفت: کسانی که قریب چهل سال پیش را بازخوانی می نمایند و به دنبال بهانه برای ایراد گرفتن هستند آیا جنایات سعودی را که هم اکنون در حال وقوع است را نمی بینند؟
یادداشتی از یک مولوی انقلابی؛ خمینیسم و سعودیسم دومکتب متفاوت سیاسی در دل اسلام مکتب انقلاب اسلامی با محوریت اندیشه های امام خمینی (ره) آمریکا ستیزترین مکتب اسلامیست که با مکتب آمریکا پسند سعودی ها در تضاد است.
اسلام ناب مجموعه پژوهشی مرآت به تبیین و تطبیق شاخصه های اصلی منظومه فکری امام راحل با تکیه بر استنباط اجتهادی امام خامنه ای پرداخته است . در جلد اول، موضوع اسلام ناب را از کلام امام خمینی ره و رهبر معظم انقلاب ...
امام جمعه پاوه: مردم این شهرستان بدهکار حضرت امام (ره) هستند امام جمعه پاوه در سالروز ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی گفت: مردم پاوه در قبال فرمان حضرت امام (ره) برای شکست حصر این شهر، بدهکار آن رهبر فرزانه هستند.
امام جمعه اهل سنت اسدیه: ۱۴خرداد بهترین فرصت برای تجدید میثاق با امام و رهبری است مولوی سید احمد عبدالهی: ۱۴ خرداد هرسال فرصتی برای تجدید میثاق با امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری است.
برگ‌های کمتر خوانده شده از تاریخ انقلاب/ درس‌‌های دیپلماسی در نامه‌های امام خمینی(ره) نامه‌های امام خمینی آن‌قدر جذاب و پردامنه است که می‌تواند کتابی جذاب را شکل دهد؛این کتاب حتماً باید بخشی برای مکاتبات‌بین‌المللی داشته باشد که نامه‌های واصله و چگونگی پاسخ امام را هم شامل شود.چنین ...
بیانیه سپاه به مناسبت سالگرد ارتحال امام(ره) و یوم‌الله ۱۵ خرداد: امام خمینی (ره) ایران اسلامی را در تراز «ام‌القرای مسلمین» قرار داد/ اجازه تحریف شخصیت امام (ره) را نمی‌دهیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و یوم الله پانزدهم خرداد ماه تاکید کرد: امام خمینی (ره) ایران اسلامی را در تراز ...