واکنش علماءاهل سنت نسبت به آزادی حسنی مبارک؛ آزادی حسنی مبارک بی عدالتی محض است/ قیام مصر به جهت فقدان رهبر و امام شکست خورد علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان آزادی حسنی مبارک دیکتاتور مخلوع مصر را محکوم کردند.
علمای اهل سنت در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اعلام کردند ؛ جواب ترامپ را در راهپیمایی بیست و دوم بهمن می دهیم/ راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش وحدت ملی و اخوت اسلامی ایرانیان است علماء اهل سنت از مردم فهیم ایران خواستند تا باری دیگر با حضور خود حماسه ای دشمن شکن را در راهپیمایی بیست و دوم بهمن رقم بزنند.
امام جمعه اهل سنت هیچان: مردم انقلابی چابهاردر بهار انقلاب درب ساواک را تخته کردند/ مولوی عبدالعزیز برای ترویج شعار مرگ بر شاه از زاهدان به چابهار آمد مولوی محمد نعیم رئیسی گفت: برخورد انقلابی، بصیرت افزائی و تبیین مفاهیم انقلاب توسط علماء و بزرگان اهلسنت درسال های ابتدائی انقلاب، هجمه سنگین معاندین منطقه ای نظام را شکست.
فریاد اعتراض علماء اهل سنت؛ فرمان ترامپ مبنی بر محدودیت ورود مسلمانان به آمریکا نابخردانه است/آتش مسجد ویکتوریا از امضا فرمان محدودیت ورود مسلمانان افروخته شد جامعه علماء، مدرسین و فعالین فرهنگی اهل سنت سیستان و بلوچستان فرمان محدودیت ورود مسلمان ها به آمریکا و به آتش کشیده شدن مسجدی در ایالت تگزاس را به شدت محکوم کردند.
فتنه از منظر علماءاهل سنت؛ اقدامات فتنه گران ۸۸ دشمن را شاد و دوستان را نگران کرد/ حب ریاست و بله قربان گویی به آمریکا عوامل بروز اختشاشات ۸۸ بود اهل سنت با چشمان باز خدمات متقابل انقلاب برای سیستان و بلوچستان و قوم بلوچ و سیستانی را برای انقلاب رصد کرده و از فتنه گران بیزارند.
موضع علماءاهل سنت نسبت به باز پس گیری حلب؛ سربازان جبهه مقاومت فرزندان نامشروع آمریکایی ها را به خاک و خون کشیدند/ بعد از حلب نوبت باز پس گیری فلسطین است علماء اهل سنت باز پس گیری حلب به دست جبهه مقاومت از چنگال تروریست های تکفیری را مقدمه باز پس گیری فلسطین دانستند.
علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان: رحلت یار دیرین امام و رهبری ضایعه ای جانسوز برای انقلاب بود علماء و روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان رحلت، آیت الله حاج سید عبدالکریم موسوی اردبیلی را تسلیت گفتند.
واکنش علماء اهل سنت به توهین مفتی سعودی؛ در جهان اسلام فساد مفتیان سعودی شهره عام و خاص است/ فتوای تکفیر ایرانیان نماد وابستگی مفتیان سعودی به سازمان های جاسوسی آمریکا و انگلیس است علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان در موضع گیری هایی اتهام زنی و هتک حرمت مسلمانان ایرانی توسط مفتی سعودی را محکوم کردند.
طی بیانیه ای توسط علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان اعلام شد؛ سریال حمایت از فلسطین با حضور اهل سنت درروز قدس ادامه دارد/ تجدید بیعت با امام راحل و رهبری به علاوه حمایت از مظلوم علل اصلی راهپیمایی روز قدس به منظور لبیک مجدد با آرمان های امام راحل و رهبری معظم و همچنین وجوب دفاع از مظلوم و مقابله با رژیم ظالم و غاصب صهیونیستی در راهپیمایی روز قدس شرکت می نماییم.
پیام تقدیر علماء اهل سنت ازملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس؛ مدعیان عربیت و اسلامیت در روز قدس کجایند؟/موضوع فلسطین همچنان زنده است/ گرمای شدید هوا و زبان روزه هم مانع احیا روزقدس نشد پیام های تقدیر علماء اهل سنت از ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس را در سنت نیوز بخوانید.