فتنه از منظر علماءاهل سنت؛ اقدامات فتنه گران ۸۸ دشمن را شاد و دوستان را نگران کرد/ حب ریاست و بله قربان گویی به آمریکا عوامل بروز اختشاشات ۸۸ بود اهل سنت با چشمان باز خدمات متقابل انقلاب برای سیستان و بلوچستان و قوم بلوچ و سیستانی را برای انقلاب رصد کرده و از فتنه گران بیزارند.
موضع علماءاهل سنت نسبت به باز پس گیری حلب؛ سربازان جبهه مقاومت فرزندان نامشروع آمریکایی ها را به خاک و خون کشیدند/ بعد از حلب نوبت باز پس گیری فلسطین است علماء اهل سنت باز پس گیری حلب به دست جبهه مقاومت از چنگال تروریست های تکفیری را مقدمه باز پس گیری فلسطین دانستند.
علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان: رحلت یار دیرین امام و رهبری ضایعه ای جانسوز برای انقلاب بود علماء و روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان رحلت، آیت الله حاج سید عبدالکریم موسوی اردبیلی را تسلیت گفتند.
واکنش علماء اهل سنت به توهین مفتی سعودی؛ در جهان اسلام فساد مفتیان سعودی شهره عام و خاص است/ فتوای تکفیر ایرانیان نماد وابستگی مفتیان سعودی به سازمان های جاسوسی آمریکا و انگلیس است علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان در موضع گیری هایی اتهام زنی و هتک حرمت مسلمانان ایرانی توسط مفتی سعودی را محکوم کردند.
طی بیانیه ای توسط علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان اعلام شد؛ سریال حمایت از فلسطین با حضور اهل سنت درروز قدس ادامه دارد/ تجدید بیعت با امام راحل و رهبری به علاوه حمایت از مظلوم علل اصلی راهپیمایی روز قدس به منظور لبیک مجدد با آرمان های امام راحل و رهبری معظم و همچنین وجوب دفاع از مظلوم و مقابله با رژیم ظالم و غاصب صهیونیستی در راهپیمایی روز قدس شرکت می نماییم.
پیام تقدیر علماء اهل سنت ازملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس؛ مدعیان عربیت و اسلامیت در روز قدس کجایند؟/موضوع فلسطین همچنان زنده است/ گرمای شدید هوا و زبان روزه هم مانع احیا روزقدس نشد پیام های تقدیر علماء اهل سنت از ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس را در سنت نیوز بخوانید.
قدردانی علماء اهل سنت از قوه قضائیه به جهت پیگیری هنجار شکنی دانشگاه سیستان و بلوچستان؛ دانشگاه محل فراگیری علم است نه رقاصی/ ورود دستگاه قضائی به ماجرای دانشگاه سیستان و بلوچستان قابل تحسین است تشکر و قدردانی علماء اهل سنت از دادستان عمومی انقلاب زاهدان به جهت پیگیری ماجرای ضد فرهنگی در دانشگاه سیستان و بلوچستان را در سنت نیوز بخوانید.
اعتراض علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان به حقوق های غیر متعارف برخی مدیران؛ دریافتی های آنچنانی با شعار اعتدال هم خوانی ندارد/ حقوق های چند ده میلیونی قلب مستضعفین مناطق محروم را به درد می آورد/ خوی اشرافی گری با انقلابی گری منافات دارد اعتراض علماء اهل سنت به میلیونر شدن مسئولینی که ادعای اعتدال و حمایت ازمحرمان را دارند اما با دریافتی های آن چنانی ضربه به حیثیت انقلاب و نظام می زنند.
پیام تبریک جمعی ازعلماء اهل سنت در پی انتصاب آیت الله جنتی به ریاست خبرگان رهبری؛ انتخاب آیت الله جنتی سبب شادمانی انقلابیون و یاس دشمنان نظام را فراهم کرد/ خداوند متعال توفیق روز افزون به ایشان عنایت فرماید پیام تبریک جمعی ازعلماء اهل سنت در پی انتصاب آیت الله جنتی به ریاست خبرگان رهبری را در سنت نیوز بخوانید.
۱