علماءاهل سنت: امیدواریم بزودی خبر نابودی اسرائیل را بشنویم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی خصوصا حمایت از فلسطین جهاد فی سبیل الله است.
واکنش علماء اهل سنت به جنایت اخیر داعش وطالبان در میرزا اولنگ افغانستان؛ تفکر داعشی تندرویست که از منظر اسلام مردود است/ استکبار جهانی اطاق فکر داعش و طالبان است علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان ابراز داشتند: جهاد معنایی مقدس است که تکفیری ها معنای درست آنرا نفهمیده و به همین جهت دست به قتل و غارت مسلمانان بی گناه می زنند.
واکنش علمای اهل سنت به بازی دو بازیکن فوتبال در مقابل اسرائیل؛ با ورزشکارانی که به خاطر چند دلار منافع کشور را به مخاطره انداختند برخورد شود/ بازی در مقابل رژیم کودک کش اسرائیل توهین به جامعه اسلامی بود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان از مسئولین خواستند تا با ورزشکارانی که به خاطر پول منافع کشور را به مخاطره انداختند و با بازی در مقابل رژِیم کودک کش اسرائیل به جامعه اسلامی توهین کردند، برخورد شود.
مطالبات علماء اهل سنت از رئیس دولت دوازدهم: تحقق فرامین رهبری سرلوحه برنامه های اجرائی کشور باشد/صلابت و اقتدار در مقابل دشمن اولویت سیاست خارجه کشورشود مطالبه علماء اهل سنت از رئیس جمهور منتخب ریشه کنی فقرتوام با عزتمندی در سیاست خارجه در سایه سار منویات رهبری است.
واکنش علماءاهل سنت نسبت به آزادی حسنی مبارک؛ آزادی حسنی مبارک بی عدالتی محض است/ قیام مصر به جهت فقدان رهبر و امام شکست خورد علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان آزادی حسنی مبارک دیکتاتور مخلوع مصر را محکوم کردند.
علمای اهل سنت در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اعلام کردند ؛ جواب ترامپ را در راهپیمایی بیست و دوم بهمن می دهیم/ راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش وحدت ملی و اخوت اسلامی ایرانیان است علماء اهل سنت از مردم فهیم ایران خواستند تا باری دیگر با حضور خود حماسه ای دشمن شکن را در راهپیمایی بیست و دوم بهمن رقم بزنند.
امام جمعه اهل سنت هیچان: مردم انقلابی چابهاردر بهار انقلاب درب ساواک را تخته کردند/ مولوی عبدالعزیز برای ترویج شعار مرگ بر شاه از زاهدان به چابهار آمد مولوی محمد نعیم رئیسی گفت: برخورد انقلابی، بصیرت افزائی و تبیین مفاهیم انقلاب توسط علماء و بزرگان اهلسنت درسال های ابتدائی انقلاب، هجمه سنگین معاندین منطقه ای نظام را شکست.
فریاد اعتراض علماء اهل سنت؛ فرمان ترامپ مبنی بر محدودیت ورود مسلمانان به آمریکا نابخردانه است/آتش مسجد ویکتوریا از امضا فرمان محدودیت ورود مسلمانان افروخته شد جامعه علماء، مدرسین و فعالین فرهنگی اهل سنت سیستان و بلوچستان فرمان محدودیت ورود مسلمان ها به آمریکا و به آتش کشیده شدن مسجدی در ایالت تگزاس را به شدت محکوم کردند.
فتنه از منظر علماءاهل سنت؛ اقدامات فتنه گران ۸۸ دشمن را شاد و دوستان را نگران کرد/ حب ریاست و بله قربان گویی به آمریکا عوامل بروز اختشاشات ۸۸ بود اهل سنت با چشمان باز خدمات متقابل انقلاب برای سیستان و بلوچستان و قوم بلوچ و سیستانی را برای انقلاب رصد کرده و از فتنه گران بیزارند.
موضع علماءاهل سنت نسبت به باز پس گیری حلب؛ سربازان جبهه مقاومت فرزندان نامشروع آمریکایی ها را به خاک و خون کشیدند/ بعد از حلب نوبت باز پس گیری فلسطین است علماء اهل سنت باز پس گیری حلب به دست جبهه مقاومت از چنگال تروریست های تکفیری را مقدمه باز پس گیری فلسطین دانستند.