جوان ترین شهید مدافع حرم چه کسی بود؟ شهید سید مصطفی موسوی، آبان سال ۱۳۹۴ در سن ۲۰ سالگی، در شهر حلب سوریه به شهادت رسید.
پویش مردمی نامه به مدافعان حرم پویش مردمی نامه به رزمندگان مدافع حرم به همت خود جوش جوانان مومن انقلابی،راه اندازی شده است.
خانواده شهدای مدافع حرم: مدعیان شبهه حضور مدافعان حرم در سوریه از تاریخ انقلاب بی‌خبرند/ هر کجا ظلم باشد نیروهای جبهه مقاومت در آنجا حضور دارند/ مرزی برای رزمندگان جبهه مقاومت وجود ندارد احمد رضا بیضایی گفت: آن‌هایی مدافعان حرم را مدافعان بشار اسد می‌پندارند، در خوش بینانه ترین حالت اگر غرضی نداشته باشند از تاریخ انقلاب بی‌خبرند.
سردار معروفی در جمع فرماندهان لشکرها و تیپ های بسیج؛ سنگ بنای بسیج با دور اندیشی امام(ره) گذاشته شد/اقتدار بسیج با حضور ۱۱۴ گردان در همایش یاران انقلاب و مدافعان حرم در اولین روز از هفته بسیج جمعی ازفرماندهان لشکرها و تیپ های بسیج با فرمانده سپاه سلمان دیدار کردند.
عیادت وزیر بهداشت از مدافعان حرم با درخواست سردار سلیمانی وزیر بهداشت گفت: برای کمک های بیشتر به برادران سپاه قدس به درخواست سردار سلیمانی جلسه ای را ترتیب داده و از مدافعان حرم نیز عیادتی انجام می دهیم.
مجموعه‌پوستر/دفاع از حریم اهل بیت، دفاع از ایران است مقام معظم رهبری: آنها داعش را برای شکست جمهوری اسلامی ساختند؛ عراق و شام مقدمه بود تا ایران را زمین‌گیر کنند اما قدرت جمهوری اسلامی آنها را در همان‌جا زمین‌گیر کرد. کسی که به‌عنوان دفاع از اهل‌بیت(ع) ...
ابوالقاسم طالبی: خلا نبود جشنواره ای با موضوع مدافعان حرم احساس می‌شد/ در ایران جشنواره های بسیاری وجود دارد که اکثر آنها زیادی هستند کارگردان فیلم یتیم خانه بچه های ایران گفت: در ایران جشنواره های بسیاری وجود دارد که اکثر آنها زیادی هستند.
برای آن ها که کیلومترها دورتر امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان می‌آورند سلام «دریادلان» به مدافعان حرم+تصاویر دریادلان، دهمین اجرای خود را به مدافعان حرم که کیلومترها دورتر امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان می‌آورند، تقدیم کردند.
سردار نقدی: مدافعان حرم دشمن را در جنگ نرم مأیوس کرده‌اند رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن با ابزار ارتباطی جوانان ما را به رگبار شهوات و انحرافات بسته است، گفت: جوانان ما برای رفتن به سوریه و دفاع از حرم التماس می‌کنند.
امروز ساعت ۱۶؛ پخش مستند «آیین اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم» از شبکه سه سیما مستند «آیین اختتامیه جشنواره فیلم مدافعان حرم» امشب ۱۴ خرداد ساعت ۱۶ از شبکه ۳ سیما پخش خواهد شد.