قصابی دین اینبار با دیش های ماهواره؛ مسئولین شهری زاهدان غافل از تبلیغات خیابانی برای نصب ماهواره/ ماهواره بزرگترین ابزار قبح زدائی از منکرات دینیست تبلیغات خیابانی و دم دستی برای نصب ماهواره در خیابان های زاهدان چهره مذهبی این کلان شهر را کدر کرده است.
امام جمعه نیکشهر: اقدام متقابل مردم ایران به تهدیدات آمریکا فریاد مرگ بر آمریکا بود یاوه گوئی آمریکایی ها از صدر انقلاب تاکنون ایمان مردم نسبت به انقلاب را خدشه دار نکرده است.
بانوی ماندگار اسلام؛ فاطمه زهرا الگوی مشترک زنان شیعه و سنی در طول تاریخ اسلام است شیعه وسنی معترف به عظمت وجودی فاطمه زهرا به عنوان برترین زن جهان می باشند.
دهه فجر مبارک باد ایام الله دهه فجر مبارکباد.
سخن نگاشت؛ انقلابی گری از منظر رهبری مجموعه سخن نگاشت "انقلابی گری از منظر رهبری" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
رئیس اداره تبلیغات دلگان؛ انقلاب هدیه ای الهیست که باید مراقب آن باشیم حجت الاسلام نورائی گفت: ما باید قدر این انقلاب را بدانیم و از آن در مسیر خوب استفاده نمائیم.
گزارش تصویری/ دیدار با شهدا به مناسبت فجر انقلاب گزارش تصویری غبارروبی و گلباران مزار شهدا دلگان به مناسبت آغازین روز دهه فجر در سنت نیوز تهیه و آماده مشاهده می باشد.
گزارش/ مرگ بر آمریکا ایرانی ها در دوران ترامپ شنیدنی تر است به نظر می رسد رویه پیش روی ترامپ با سائر کاخ سفید نشینان تفاوتی ندارد.
یادداشت/ چرا وقتی در ایران فقر و بیکاری هست باید به غزه و لبنان کمک رسانی کنیم؟ جمهوری اسلامی ایران به مثل آمریکا با حمایت از کشورها و گروه های سیاسی و نظامی خارج از مرزهای جغرافیایش، امنیت مرزهای داخلی خود را حفظ می نماید.
امام جمعه اهل سنت زاهدان: جبهه مقاومت در نبرد غزه برای اسلام افتخار آفرید مولوی محمد اسفندفر گفت: اسرائیل در اوج قلدری و توانمندی نظامی نتوانست بر ایمان و شجاعت جوانان مسلمان فلسطینی چیره شود.