سیره بزرگان دینی؛ انقلابی گری مستمر، مجاهدت فی سبیل الله ویژگی مشترک بزرگان دینی مولوی عبد الرحمن ترنج زرگفت: مسلمان واقعی دارای روحیه انقلابی و مجاهدت می باشد و این روحیه به هیچ عنوان مقطعی و لحظه ای نیست.
امام جمعه زاهدان: هاشمی رفسنجانی مدام دعا گوی رهبری بود/ برجام با نرمش ذلیلانه محقق نمی شود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: امروز از یادگاران سلف انقلاب و از آن نسل صاحبان استقامت اول انقلاب فقط رهبری مانده است.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت: اقدام داعش در بستن آب حرام شرعیست مولوی عبد الصمد دامنی گفت: زنان و کودکان بیگناه بسیاری به سبب بسته شدن آب توسط داعش در عراق و سوریه در معرض خطرند.
سخن نگاشت/ تصویر شهداء مدافع حرم ارتش در چشم دیده بان انقلاب اسلامی سخن نگاشت بیانات رهبری در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم ارتش را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
امام جمعه اهل سنت فنوج: بر هم زدن امنیت علت اصلی توطئه های دشمنان است مولوی سید علی قریشی گفت: مرزبانان خط مقدم صیانت مرزی و تامین امنیت می باشند.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت: خون شهداء مرزبان ضامن تحکیم وحدت استان است مولوی عبدالغنی بارانی گفت: جایگاه شهداء مرزبان، همچون جایگاه شهداء صدر اسلام است.
مدرس حوزه علمیه خواهران اهل سنت؛ جامعه آرمانی اسلام بدون حضور زنان محقق نمی شود در گذشته نقش زنان در جامعه کمرنگ بود اما به برکت انقلاب اسلامی زنان در جامعه نقشی محسوس را ایفا می نمایند.
آیت الله عباسعلی سلیمانی: منشاء گور خوابی بی ارادگی افراد است و ربطی به حکومت ندارد/ چندین سازمان دولتی و خصوصی به وضعیت معتادین رسیدگی می کنند نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: پدیده گورخوابی علت های فردی دارد و از آن جمله اعتیاد است که با طرد شدن از ناحیه اطرافیان و خانواده به بی خانمانی منتهی می شود.
سال جدید ترک ها با طعم مرگ آغاز شد؛ دست دعا مردم ترکیه برای بازگشت امنیت به کشورشان بالاست مولوی بزرگ زاده: امیدوراریم که ملت های اسلامی، دست از اختلاف و دعوا بردارند و به امت واحده اسلام با یک هدف و آرمان در مقابل دشمنان بایستند.
حرامی هایی که مجوز دارند؛ از ویترین های مزین به لباسهای جلف تا ابرو های برداشته شده/ مسئولین فرهنگی چه می کنند؟ امروزه فرهنگ غرب در میان ایران اسلام محور، محور فساد و تباهی شده است.