گزارش تصویری؛ طلاب خواهر اهل سنت نیکشهر فارغ التحصیل شدند گزارش تصویری فارغ التحصیلی طلاب خواهر اهل سنت نیکشهر را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
امام جمعه اهل سنت چابهار: توسل و زیارت اولیای خدا ریشه قرآنی دارد مولوی ترنج زر گفت: تصور وهابیون در خصوص زیارت و تبرک قرآنی نیست.
فعال فرهنگی اهل سنت: احسان و نیکوکاری پله رسیدن به کمالات است مولوی یوسف گرگیچی: کاملترین مصداق احسان در نیکوکاری به والدین است.
قصابی دین اینبار با دیش های ماهواره؛ مسئولین شهری زاهدان غافل از تبلیغات خیابانی برای نصب ماهواره/ ماهواره بزرگترین ابزار قبح زدائی از منکرات دینیست تبلیغات خیابانی و دم دستی برای نصب ماهواره در خیابان های زاهدان چهره مذهبی این کلان شهر را کدر کرده است.
امام جمعه نیکشهر: اقدام متقابل مردم ایران به تهدیدات آمریکا فریاد مرگ بر آمریکا بود یاوه گوئی آمریکایی ها از صدر انقلاب تاکنون ایمان مردم نسبت به انقلاب را خدشه دار نکرده است.
بانوی ماندگار اسلام؛ فاطمه زهرا الگوی مشترک زنان شیعه و سنی در طول تاریخ اسلام است شیعه وسنی معترف به عظمت وجودی فاطمه زهرا به عنوان برترین زن جهان می باشند.
دهه فجر مبارک باد ایام الله دهه فجر مبارکباد.
سخن نگاشت؛ انقلابی گری از منظر رهبری مجموعه سخن نگاشت "انقلابی گری از منظر رهبری" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
رئیس اداره تبلیغات دلگان؛ انقلاب هدیه ای الهیست که باید مراقب آن باشیم حجت الاسلام نورائی گفت: ما باید قدر این انقلاب را بدانیم و از آن در مسیر خوب استفاده نمائیم.
گزارش تصویری/ دیدار با شهدا به مناسبت فجر انقلاب گزارش تصویری غبارروبی و گلباران مزار شهدا دلگان به مناسبت آغازین روز دهه فجر در سنت نیوز تهیه و آماده مشاهده می باشد.