آیت الله مکارم شیرازی در واکنش به کشتار مسلمانان میانمار: وزرای خارجه کشورهای اسلامی جلسه اضطراری تشکیل دهند/ باید در برابر جانیان وحشی میانمار ایستاد مرجع تقلید شیعه با اشاره به اینکه آیا نباید جمعیت کنفرانس اسلامی جلسه فوق العاده تشکیل و به فکر مرد میانمار باشند، گفت: وزرای خارجه کشورهای اسلامی در خصوص مشکل میانمار جلسه اضطراری تشکیل دهند.
آیت الله العظمی مکارم شیرازی: حقوق های نجومی وجدان جامعه را جریحه دار کرده است / نهاد های کشوری باهم به حقوق های نجومی رسیدگی کنند آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: متأسفانه نهادهای کشوری، جدا جدا کار کرده و مسائل به جایی نمی رسد؛ مثل موضوع حقوق های نجومی که دولت جداگانه کار می کند؛ دستگاه های اطلاعاتی جداگانه؛ دادگستری جداگانه ...
آیت الله مکارم شیرازی: زندگی من از محل حق‌التالیف کتاب‌هایم می‌گذرد/ خمس فقط خرج روحانیت نمی‌شود مرجع تقلید شیعیان گفت: من شخصا از محل خمس مصرف نمی‌کنم و زندگیم از محل حق التالیف کتاب‌هایم می‌گذرد.
دیدار جمعی از علماء تشیع و تسنن با مراجع تقلید؛ آیت الله مکارم شیرازی: از پیش از انقلاب با علماء و مردم سیستان و بلوچستان ارتباط داشته و داریم/ آیت الله نوری همدانی: هر جای پیکره اسلام ظلمی شود همه جهان اسلام دردمند می شود صبح امروز جمعی از ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان با آیات اعظام مکارم شیرازی و نوری همدانی دیدار کردند.
در حال تکمیل/ دیدار علماء تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان با آیت الله مکارم شیرازی صبح امروز جمعی از ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان با آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی دیدار نمودند.
آیت الله مکارم شیرازی؛ ازدواج جوانان به تاخیر افتاده است مرجع تقلید شیعیان گفت: در گذشته مسئله ازدواج به این سختی نبود،موانع بر سر راه، ازدواج جوانان را به تاخیر انداخته است.
آیت الله مکارم شیرازی: مراقب ورود خرافات به عزاداری ها باشیم/ناجا تنها دستگاهی است که در مقوله عفاف و حجاب بر اساس وظایفش فعالیت می کند/تخلف رانندگی شرعا حرام است آیت الله مکارم شیرازی با اعلام اینکه تخلف رانندگی شرعاً حرام است، گفت: مردم نسبت به نیروی انتظامی خوش بین هستند، مجاهدت های ماموران را می بینند و عملکردشان را رصد می کنند.
آیت الله مکارم شیرازی: قمه‌زنی سندی ضد عاشورایی است/ به ایرادات کتاب «ایراد بر قرآن» پاسخ داده‌ایم کارهایی مانند قمه‌زنی و روی آتش پریدن و ... سندی ضد عاشوراست که دشمن از آن بهره می‌برد. هدف دشمن زدن اصول اسلام مانند قرآن است و اخیرا کتابی با عنوان ایراد بر قرآن منتشر کرده‌اند که نشان دهنده ...
آیت‌الله مکارم: نسل‌ها می‌روند و می‌آیند تا زمانی که به سلطه اسرائیل پایان دهند مرجع تقلید شیعیان گفت: مردم مسلمان ایران نمی‌گذارند مسئله فلسطین و قدس فراموش شود نسل‌ها می‌روند و می‌آیند تا زمانی که به سلطه اسرائیل پایان دهند.
آیت الله العظمی مکارم: حج از مسائل سیاسی برکنار است/لزوم توجه به جوانان در ماه مبارک رمضان سعودی ها متاسفانه می خواهند انتقام شکست های خود در یمن و سوریه را در حج از مردم بگیرند و حج را سیاسی کرده اند درحالی که حج از مسائل سیاسی برکنار است.